Merken

ESN kortingscode: Tot 25% korting in oktober 2026

Gecheckt op

KortingscodeGeverifieerdHoogste korting

Tot 30% korting op vitamines

Code SPORTPOEDER

30%korting

37 keer gebruikt bij ESN, afgelopen 30 dagen

Goede deal?

Meer korting bij ESN 2

KortingscodeGeverifieerd

Tot 30% korting op Hydration

Code SPORTPOEDER

30%korting
Goede deal?
KortingscodeGeverifieerd

10% korting op alles behalve Basic Whey

Code SPORTPOEDER

10%korting
Goede deal?

Lopende sales van ESN 1

30%KORTING

Tot 30% korting op vitamines

10 producten in deze actie · code SPORTPOEDER

Bekijk de volledige sale
  • -20%
    SupplementScore AUitstekend

    Vitamin D3

    (74)
    120 capsules
    €7,92€9,90
    €0,066 / stuk
    met code SPORTPOEDER bij ESN
  • -20%
    SupplementScore AUitstekend

    Vitamin D3+K2 Depot

    (364)
    120 capsules
    €18,32€22,90
    €0,15 / stuk
    met code SPORTPOEDER bij ESN
  • -20%
    SupplementScore AUitstekend

    Vitamin D3+K2 Daily

    (113)
    300 tabletten
    €10,32€12,90
    €0,034 / stuk
    met code SPORTPOEDER bij ESN
  • -20%
    Score volgt

    Vitamin B Complex

    (20)
    300 tabletten
    €17,52€21,90
    €0,058 / stuk
    met code SPORTPOEDER bij ESN
  • -20%
    Score volgt

    VItamin C Powder

    (94)
    250 g
    €10,32€12,90
    €4,13 / 100 g
    met code SPORTPOEDER bij ESN
  • -20%
    Score volgt

    Vitamin C Capsules

    (25)
    120 capsules
    €11,92€14,90
    €0,099 / stuk
    met code SPORTPOEDER bij ESN
  • -20%
    Score volgt

    Iron & Vitamin C

    (56)
    90 capsules
    €15,92€19,90
    €0,18 / stuk
    met code SPORTPOEDER bij ESN
  • -20%
    Score volgt

    Vitamin D3+K2 Spray

    (92)
    30 ml
    €17,52€21,90
    €58,40 / 100 ml
    met code SPORTPOEDER bij ESN

Extra hoge korting

Alle 108
-40%
Score volgt

Meta X-Treme

(27)
300 g
€23,94€39,90
≈ €1,44 / portie
bij ESN
-40%
Score volgt

Melatonin Sleep Aid

(91)
90 tabletten
€5,99€9,99
€0,067 / stuk
bij ESN
-40%
Score volgt

Curcumine Liquid Capsules

(173)
30 stuks
€8,39€13,99
€0,28 / stuk
bij ESN
-40%
Score volgt

OPC

(9)
120 capsules
€16,14€26,90
€0,13 / stuk
bij ESN
-40%
Score volgt

Lipid Support¹

(3)
60 capsules
€17,94€29,90
€0,30 / stuk
bij ESN
Tijdelijk niet leverbaar
Score volgt

Sleep without Melatonin

(50)
288 g
€17,94€29,90
€6,23 / 100 g
bij ESN
-31%
Score volgt

Protein Starterkit

(491)
286 g · 25 g eiwit per shake
€16,90€24,64
bij ESN

Populair van ESN

Alle 115
-20%
SupplementScore A+Uitmuntend

Omega-3

(659)
60 capsules
€13,52€16,90
€0,23 / stuk
met code SPORTPOEDER bij ESN
-10%
SupplementScore A+Uitmuntend

Ultrapure Creatine

(2337)
500 g
€26,91€29,90
≈ €0,27 / portie
met code SPORTPOEDER bij ESN
-20%
SupplementScore AUitstekend

Magnesium Complex

(270)
90 capsules
€13,52€16,90
€0,15 / stuk
met code SPORTPOEDER bij ESN
-20%
SupplementScore AUitstekend

Vitamin D3

(74)
120 capsules
€7,92€9,90
€0,066 / stuk
met code SPORTPOEDER bij ESN
-20%
SupplementScore AUitstekend

Vitamin D3+K2 Depot

(364)
120 capsules
€18,32€22,90
€0,15 / stuk
met code SPORTPOEDER bij ESN
-10%
SupplementScore AUitstekend

Designer Whey Protein

(11525)
908 g · 25 g eiwit per shake
€41,31€45,90
≈ €1,36 / portie
met code SPORTPOEDER bij ESN
-10%
SupplementScore AUitstekend

Iso Whey Protein

(708)
908 g · 25 g eiwit per shake
€44,91€49,90
≈ €1,48 / portie
met code SPORTPOEDER bij ESN
-20%
SupplementScore AUitstekend

Vitamin D3+K2 Daily

(113)
300 tabletten
€10,32€12,90
€0,034 / stuk
met code SPORTPOEDER bij ESN
-20%
SupplementScore AUitstekend

Vegan Omega-3

(95)
120 capsules
€27,92€34,90
€0,23 / stuk
met code SPORTPOEDER bij ESN
-20%
SupplementScore BGoed

Magnesium Bisglycinate

(557)
120 capsules
€12,72€15,90
€0,11 / stuk
met code SPORTPOEDER bij ESN

ESN per categorie

Ook een code nodig?

Meer over ESN: prijzen, codes en veelgestelde vragen

Over ESN

Bij ESN krijg je korting door een kortingscode in te vullen bij het afrekenen. Met code SPORTPOEDER geldt nu: tot 30% korting op vitamines. Loopt er een sale, dan stapelt de code daar niet bovenop. Code SPORTPOEDER is exclusief: die bestaat alleen via Sportpoeder. Getest op 4 oktober 2026 door de redactie.

Een van de meest vergeleken merken op Sportpoeder. We verzamelen de ESN-producten van verschillende winkels en zetten ze eerlijk naast elkaar, zodat jij nooit te veel betaalt.

4,5 gem. beoordeling 668 producten vergeleken

Prijzen en codes gecontroleerd op door de redactie. We checken de codes dagelijks; werkt een code niet meer, dan halen we hem direct weg.

Red, Tom en 1.139 sporters gingen je voor naar ESN

ESN-prijzen per portie vergeleken

# Product Prijs Prijs per portie Beoordeling Laatst gemeten
1 ESN Designer Protein Bar €27,81 (-10%) · 12 × 45 g €2,32 / stuk €51,50 / kg 4,7/5 (11931)
2 ESN Isoclear Whey Isolate Fresh €45,52 (-20%) · 908 g ≈ €1,50 / portie €50,13 / kg 4,6/5 (11739)
3 ESN Designer Whey Protein €41,31 (-10%) · 908 g ≈ €1,36 / portie €45,50 / kg 4,5/5 (11525)
4 ESN Flexpresso Protein Coffee €44,91 (-10%) · 908 g ≈ €1,48 / portie €49,46 / kg 4,6/5 (6010)
5 ESN Ultrapure Creatine €26,91 (-10%) · 500 g ≈ €1,61 / portie €53,82 / kg 4,8/5 (2337)
6 ESN Designer Rijstpudding €29,61 (-10%) · 3 kg ≈ €0,30 / portie €9,87 / kg 4,4/5 (1621)
7 ESN Ultra Vitamin Syrup €4,41 (-10%) · 65 ml €6,78 / 100 ml 4,5/5 (1354)
8 ESN Collagen Peptides €23,92 (-20%) · 300 g ≈ €2,39 / portie €79,73 / kg 4,7/5 (1075)

Prijzen gecheckt op 4 oktober 2026 — kortingen zijn al verrekend in de prijs per eenheid. ≈ = berekend met de standaardportie van de categorie (bv. 30 g eiwit, 5 g creatine).

Is ESN goedkoop vergeleken met andere winkels?

ESN is in 1 van de 3 categorieën hieronder de goedkoopste per kilo; in de andere zit er een groter of kleiner verschil met de goedkoopste winkel. Prijs per kilo, kortingen verrekend, dezelfde selectie als op onze prijspagina's.

Categorie Goedkoopste bij ESN Goedkoopste in NL Verschil Plek ESN
Creatine monohydraat Ultrapure Creatine — €53,82 / kg Body & Fit — €18,00 / kg +199% #10 van 10 winkels
Whey (±1 kg) Designer Whey Protein — €45,50 / kg Myprotein — €26,99 / kg +69% #6 van 6 winkels
Whey-isolaat (±1 kg) Fruity Whey Isolate — €40,41 / kg ESN goedkoopste #1 van 9 winkels

Vergeleken op de goedkoopste variant per winkel; de volledige lijsten staan op de gelinkte prijspagina's en werken automatisch bij.

Welke ESN-kortingscodes werken nu?

Code Korting Waarop Gespot op Laatst gecontroleerd Geldig tot
SPORTPOEDER Tot 30% korting Op vitamines
SPORTPOEDER Tot 30% korting Op Hydration
SPORTPOEDER exclusief 10% korting Op alles behalve Basic Whey —

Codes worden dagelijks automatisch gecontroleerd; werkt een code niet, meld het via de duimpjes op de kaart.

Bron bij ESN

ESN heeft een eigen Sportpoeder-pagina met onze favorieten en een Sportpoeder-codeknop.

Sportpoeder-pagina bij ESN

Meer over ESN

Veel gestelde vragen over kortingscode ESN

Hoe lang is de kortingscode ESN actief?

Code SPORTPOEDER staat het hele jaar door op 10% korting bij ESN en verloopt niet. Loopt er een ESN-sale, dan zie je die bovenaan deze pagina met de actuele sale-korting; die sale-kortingen zijn tijdelijk.

Op welke producten is de kortingscode van ESN actief?

Code SPORTPOEDER geeft 10% korting op vrijwel het hele assortiment van ESN; alleen Basic Whey is uitgesloten van de code. Tijdens een sale is de korting op losse producten vaak hoger dan de code; hoe hoog nu, staat bovenaan deze pagina in de sale-banner. Let op: bij ESN stapelt de code niet bovenop sale-prijzen.

Hoe maak ik gebruik van deze kortingscode van ESN?

Door op de kortingscode link hierboven te klikken wordt je doorgestuurd naar de site van ESN. Vul je winkelwagen vol met supplementen en reken af. De kortingscode met 10% korting wordt automatisch voor je ingevuld! Gebeurt dit niet? Dan kun je altijd nog code “SPORTPOEDER” handmatig invullen en profiteren van de korting.

Een kortingscode werkt niet. Wat moet ik doen?

Wanneer een kortingscode niet werkt kun je contact opnemen via het contact formulier.

Wat is de hoogste korting die ik kan krijgen met een ESN kortingscode?

Met de code zelf is dat 10%. Tijdens events zoals Black Friday, de ESN Week of een Summer Sale loopt de korting op producten flink hoger op; de hoogste actuele sale-korting staat bovenaan deze pagina en verandert per actie.

Heeft ESN vaak korting?

Ja, ESN heeft regelmatig kortingsacties. Naast de standaard ESN kortingscode van 10% zijn er door het jaar heen extra deals, bijvoorbeeld tijdens Black Friday of seizoensuitverkopen. Met onze kortingscode ESN weet je zeker dat je altijd de hoogste korting pakt.

Is ESN gezond?

ESN produceert in Duitsland en voldoet aan strenge kwaliteitsnormen. Hun supplementen, zoals whey protein en pre-workout, bevatten hoogwaardige ingrediënten en passen goed binnen een actieve en gezonde lifestyle. Let wel: supplementen zijn een aanvulling, geen vervanging van een gevarieerd dieet.

Is er een ESN kortingscode van influencers?

Ja, veel influencers delen een eigen code voor ESN. Die hoef je niet op te zoeken: code SPORTPOEDER werkt voor iedereen en wordt door onze redactie getest en actueel gehouden — de laatste controledatum staat bovenaan deze pagina.