Creatine kopen: de goedkoopste per kilo

Body & Fit Creatine Monohydrate, €17,98 per kilo met code SPORTPOEDER. Vandaag de goedkoopste creatine van de winkels die wij meten, €1,92 per kilo minder dan nummer twee.

Body & Fit Creatine Monohydrate
Goedkoopste per kilo €17,98 per kilo, met code SPORTPOEDER Body & Fit Creatine Monohydrate 500 g voor €8,99 · €0,09 per portie
Afrekenen bij Body & Fit €8,99

Gemeten 1 oktober · 39 creatines bij 13 winkels · elke dag bijgewerkt

Zo rekenen we

  • Prijs per kilo. Een kleine pot lijkt goedkoop. Per kilo zie je wat je echt betaalt.
  • Korting verrekend. De prijs is wat je afrekent, met onze code al toegepast.

De laagste prijs per kilo staat bovenaan. Die plek is niet te koop. Bestel je via ons, dan krijgen wij commissie van de winkel. Dat verandert de volgorde niet.

Welke creatine is nu het goedkoopst per kilo?

prijs per kilo, korting verrekend
  1. 1 Body & Fit Creatine Monohydrate 500 g voor €8,99 met code −10% €17,98 per kilo Afrekenen
  2. 2 Bodylab Creatine Monohydrate 100% Pure Powder 1 kg voor €19,90 €19,90 per kilo Bekijk
  3. 3 Upfront Creatine 300 g voor €8,10 met code −10% €27,00 per kilo Afrekenen
  4. 4 Kosso Nutrition Creatine Poeder 250 g voor €7,20 met code −49% €28,80 per kilo Afrekenen
  5. 5 XXL Nutrition Creatine Monohydraat 500 g voor €14,99 €29,98 per kilo Bekijk
Alle creatine vergelijken →

Waar let je op?

  • Kies creatine monohydraat. Het is het goedkoopst en het best onderbouwd.
  • Creapure is geen must. Een keurmerk voor de grondstof is mooi meegenomen.
  • Gemicroniseerd. Lost net wat makkelijker op; aan de werking verandert het niets.

Vragen

Alle creatine-prijzen naast elkaar (per kilo)
# Product Prijs Prijs per eenheid Beoordeling Laatst gemeten
1 Body & Fit Creatine Monohydrate · 12 smaken €9,99 · 500 g €17,98 / kg 4,9/5 (670)
2 Bodylab Creatine Monohydrate 100% Pure Powder · 13 smaken €19,90 (-50%) · 1 kg €19,90 / kg 4,7/5 (2485)
3 Upfront Creatine · 4 smaken €9,00 · 300 g €27,00 / kg 4,8/5 (4397)
4 Kosso Nutrition Creatine Poeder · 3 smaken €8,00 (-43%) · 250 g €28,80 / kg 4,8/5 (595)
5 XXL Nutrition Creatine Monohydraat · 12 smaken €14,99 · 500 g €29,98 / kg —

Prijzen gecheckt op 1 oktober 2026 — kortingen zijn al verrekend in de prijs per eenheid.

Wat kost creatine per maand?

Bij de gangbare dosis van 5 gram per dag (geen laadfase nodig, zie de vragen onderaan) kost creatine je maar een paar euro per maand — het verschil tussen de merken zit vooral in de prijs per kilo.

Product Per portie (5 g) Per maand
Body & Fit Creatine Monohydrate €17,98 per kilo €0,09 €2,70
Bodylab Creatine Monohydrate 100% Pure Powder €19,90 per kilo €0,10 €2,99
Upfront Creatine €27,00 per kilo €0,14 €4,05
Kosso Nutrition Creatine Poeder €28,80 per kilo €0,14 €4,32
XXL Nutrition Creatine Monohydraat €29,98 per kilo €0,15 €4,50

Berekend uit de prijs per kilo (korting verrekend) × 5 gram per portie, 30 keer per maand. Prijzen gecheckt op 1 oktober 2026.

Wat is de goedkoopste creatine in Nederland?
De goedkoopste creatine van de winkels die wij meten is vandaag Body & Fit Creatine Monohydrate: €17,98 per kilo (€8,99 per pot van 500 g met code SPORTPOEDER). Gemeten 1 oktober over 39 creatines bij 13 winkels. De lijst hierboven is live: de volgorde wisselt met de kortingen.
Welke creatine is het beste?
Creatine monohydraat. De werking is bewezen en bij elk merk gelijk, dus de goedkoopste monohydraat is meestal de slimste keuze.
Maakt het merk uit?
Nauwelijks. Zolang het pure monohydraat is, krijg je bij elk merk dezelfde stof. Daarom kun je het beste op prijs per kilo vergelijken.
Hoeveel creatine per dag?
Drie tot vijf gram per dag is genoeg. Het moment van inname maakt niet veel uit; consistentie is belangrijker.
Is een laadfase nodig?
Nee. Een laadfase vult je creatinevoorraad sneller, maar met drie tot vijf gram per dag zit je na een paar weken op hetzelfde niveau.
Volledige uitleg

Creatine monohydraat is het best onderzochte supplement voor kracht en spiermassa. De werkzame stof is bij elk merk gelijk, dus je kunt gerust op prijs kiezen. We zetten de bekendste creatines op een rij, gesorteerd op prijs per kilo met de korting verrekend.

Waar betaal je bij creatine extra voor?

Wat je op het etiket zietWat het betekentDe meerprijs waard?
Creatine monohydraatHet best onderbouwde type; de werkzame stof is bij elk merk gelijk.Dit is de basis — hier pak je gewoon de goedkoopste.
Creapure-keurmerkKwaliteitskeurmerk voor de grondstof.Mooi meegenomen, maar geen must.
GemicroniseerdFijner gemalen, lost net wat makkelijker op.Alleen als klontjes je storen; aan de werking verandert het niets.
Een bekend merkZolang het pure monohydraat is, krijg je bij elk merk dezelfde stof.Nee — daarom vergelijk je op prijs per kilo.

Niet alleen op prijs kiezen? Bekijk de beste creatine →

Onafhankelijk vergeleken · zo rekenen we · open datafeed (JSON)

Body & Fit · 500 g €8,99
Afrekenen bij Body & Fit