Whey aanbiedingen: de goedkoopste per kilo

Myprotein Impact Whey Protein, €26,99 per kilo met code SPORTPOEDER. Vandaag de goedkoopste whey van de merken die wij hier vergelijken, €7,15 per kilo minder dan nummer twee.

Myprotein Impact Whey Protein
Goedkoopste per kilo €26,99 per kilo, met code SPORTPOEDER Myprotein Impact Whey Protein 1 kg voor €26,99 · €0,81 per portie
Bekijk bij Myprotein €26,99

Gemeten 1 oktober · 41 whey-poeders bij 7 winkels · elke dag bijgewerkt

Zo rekenen we

  • Prijs per kilo. Een kleine verpakking lijkt goedkoop. Per kilo zie je wat je echt betaalt.
  • Korting verrekend. De prijs is wat je afrekent, met onze code al toegepast.

De laagste prijs per kilo staat bovenaan. Die plek is niet te koop. Bestel je via ons, dan krijgen wij commissie van de winkel. Dat verandert de volgorde niet.

Welke whey is nu het goedkoopst per kilo?

prijs per kilo, korting verrekend
  1. 1 Myprotein Impact Whey Protein 1 kg voor €26,99 met code −23% €26,99 per kilo Bekijk
  2. 2 Body & Fit Whey Perfection V1 896 g voor €30,59 met code −10% €34,14 per kilo Afrekenen
  3. 3 Upfront Whey Milkshake 1 kg voor €35,10 met code −10% €35,10 per kilo Afrekenen
  4. 4 Kosso Nutrition Eiwitten Maximaal (Whey Protein) 1 kg voor €35,96 met code −10% €35,96 per kilo Afrekenen
  5. 5 XXL Nutrition Whey Delicious 1 kg voor €38,99 €38,99 per kilo Bekijk
  6. 6 ESN Designer Whey Protein 908 g voor €41,31 met code −10% €45,50 per kilo Afrekenen
Alle eiwitten vergelijken →

Waar let je op?

  • Eiwit per portie. Een iets duurdere whey met meer eiwit kan per gram eiwit voordeliger zijn.
  • Smaak en zoetstoffen. Kijk of de smaak je ligt en of er kunstmatige zoetstoffen in zitten.

Vragen

Alle whey-prijzen naast elkaar (per kilo)
# Product Prijs Prijs per eenheid Beoordeling Laatst gemeten
1 Myprotein Impact Whey Protein · 325 smaken €29,99 (-14%) · 1 kg €26,99 / kg 4,3/5 (664)
2 Body & Fit Whey Perfection V1 · 20 smaken €33,99 · 896 g €34,14 / kg —
3 Upfront Whey Milkshake · 15 smaken €39,00 · 1 kg €35,10 / kg 4,8/5 (10282)
4 Kosso Nutrition Eiwitten Maximaal (Whey Protein) · 27 smaken €39,95 · 1 kg €35,96 / kg 4,8/5 (350)
5 XXL Nutrition Whey Delicious · 126 smaken €38,99 · 1 kg €38,99 / kg —
6 ESN Designer Whey Protein €41,31 (-10%) · 908 g €45,50 / kg 4,5/5 (11516)

Prijzen gecheckt op 2 oktober 2026 — kortingen zijn al verrekend in de prijs per eenheid.

Wat kost een whey-shake per dag en per maand?

Reken met één shake van 30 gram per dag: zo zie je wat het prijsverschil per kilo betekent in je portemonnee.

Product Per shake (30 g) Per maand
Myprotein Impact Whey Protein €26,99 per kilo €0,81 €24,29
Body & Fit Whey Perfection V1 €34,14 per kilo €1,02 €30,73
Upfront Whey Milkshake €35,10 per kilo €1,05 €31,59
Kosso Nutrition Eiwitten Maximaal (Whey Protein) €35,96 per kilo €1,08 €32,36
XXL Nutrition Whey Delicious €38,99 per kilo €1,17 €35,09
ESN Designer Whey Protein €45,50 per kilo €1,36 €40,95

Berekend uit de prijs per kilo (korting verrekend) × 30 gram per shake, 30 keer per maand. Prijzen gecheckt op 2 oktober 2026.

Wat is op dit moment de goedkoopste whey?
De goedkoopste whey van de merken die wij hier vergelijken is vandaag Myprotein Impact Whey Protein: €26,99 per kilo (€26,99 per verpakking van 1 kg met code SPORTPOEDER). Gemeten 1 oktober. Dat wisselt per week: de lijst hierboven is live en de volgorde werkt automatisch bij.
Wat is whey proteïne precies?
Whey (wei) is het eiwit dat overblijft bij de kaasproductie. Het wordt gefilterd en gedroogd tot poeder en bevat alle essentiële aminozuren. Doordat het snel wordt opgenomen, is het populair voor spierherstel en spieropbouw na het trainen.
Is goedkope whey net zo goed als duurdere?
Vaak wel. De meeste whey-concentraten zitten qua eiwitgehalte dicht bij elkaar. Kijk vooral naar het eiwitpercentage en de smaak; het merk maakt minder uit dan je denkt.
Wat is het verschil tussen whey-concentraat en isolaat?
Isolaat is verder gefilterd, bevat iets meer eiwit en minder lactose en vet. Het is doorgaans duurder. Voor de meeste mensen is concentraat prima.
Wat is de beste lactosevrije eiwitshake?
Kies een whey-isolaat of een clear whey isolate: door de extra filtering blijft er nauwelijks lactose over. Ben je volledig lactose-intolerant of wil je zeker zijn, dan is een plantaardig eiwit op basis van soja of erwt de veiligste keuze.
Hoeveel whey heb je per dag nodig?
Eén tot twee shakes per dag is gangbaar, afhankelijk van hoeveel eiwit je verder uit je voeding haalt. Mik richting 1,6 tot 2 gram eiwit per kilo lichaamsgewicht per dag.
Welke whey gebruikt Red zelf?
Zelf gebruik ik al jaren de Designer Whey van ESN. De Vanilla Speculoos is voor mij verreweg de lekkerste, en hij lost altijd perfect op. Niet de goedkoopste, maar wél m'n vaste keuze.
Red Red · Sportpoeder-team

Designer Whey Protein Aanrader van Red · ESN Designer Whey Protein 4,5 Bekijk →
Volledige uitleg

Whey is het populairste eiwitpoeder voor spieropbouw, maar de prijs verschilt flink per merk. We vergelijken de bekendste whey-eiwitten op prijs per kilo, met de korting al verrekend, zodat je in één oogopslag ziet waar je het voordeligst uit bent. Slecht tegen lactose? Kies dan een whey-isolaat of een clear whey isolate — die zijn verder gefilterd en bevatten nauwelijks melksuiker.

Waar zit het prijsverschil tussen whey-soorten?

Let niet alleen op de prijs per kilo: een iets duurdere whey met een hoger eiwitgehalte kan per gram eiwit alsnog voordeliger uitpakken.

SoortWat je ervoor krijgtWanneer de meerprijs loont
Whey-concentraatDe meeste concentraten zitten qua eiwitgehalte dicht bij elkaar; goedkoopst per kilo.Vrijwel altijd — voor de meeste mensen is concentraat prima.
Whey-isolaatVerder gefilterd: iets meer eiwit, nauwelijks lactose en vet. Doorgaans duurder.Als je slecht tegen lactose kunt, of scherp op eiwit per gram wilt zitten.
Clear whey isolateZelfde extra filtering, maar drinkt als frisse limonade in plaats van milkshake.Als je de dikke shake-textuur niet wilt.
Plantaardig (soja/erwt)Zuivelvrij alternatief zonder lactose.Bij volledige lactose-intolerantie — dan de veiligste keuze.

Niet alleen op prijs kiezen? Bekijk het beste eiwitpoeder →

Onafhankelijk vergeleken · zo rekenen we · open datafeed (JSON)

Myprotein · 1 kg €26,99
Bekijk bij Myprotein