Code SPORTPOEDER geeft extra korting bij onze partners.

Wat is de goedkoopste pre-workout in Nederland?

Door Red Hooftman, mede-oprichter Sportpoeder Bijgewerkt op 30 september 2026 Onafhankelijk vergeleken

Laatst getest op 4 augustus 2026 door de redactie (doseer-ondergrenzen getoetst aan de wetenschappelijke bronnen onderaan)

Gemeten 29 september · 66 pre-workouts · 11 winkels

Myprotein Pre-Workout Blend: €0,27 per portie, de goedkoopste pre-workout van Nederland vandaag.

  • Prijs
    €0,27 per portie van 10 g · €11,69 per pot van 440 g, korting verrekend
  • Meting
    66 pre-workouts bij 11 winkels, elke dag opnieuw gemeten · alleen poeders
  • Code
    bij onze partners al verrekend
    SPORTPOEDER

De lijst hieronder is live en op prijs per portie gesorteerd, met de actuele korting al verrekend. Let op dat goedkoop niet hetzelfde is als goed gedoseerd: de werkzame doseringen zijn 150-300 mg cafeïne per scoop (de ISSN hanteert 3-6 mg per kilo lichaamsgewicht, bron 1 onderaan), minimaal 6 gram L-citrulline voor pump, en 3,2 tot 6,4 gram beta-alanine per dag — die laatste werkt alleen bij dagelijkse inname (bron 2). Zit een pre-workout daar ver onder, dan is hij goedkoop omdat er weinig in zit.

Niet alleen op prijs kiezen? Bekijk de beste pre-workout volgens de artsen Elke stim-pre-workout met SupplementScore: cafeïne en citrulline per scoop, de reden achter de letter en de prijs.

De goedkoopste pre-workout op een rij

Live geprijsd, korting verrekend · laatst bijgewerkt 30 september 2026

Alle pre-workout vergelijken
Beste prijs
Pre-Workout Blend
-22% 1

Myprotein

Pre-Workout Blend

44× verkocht
≈ €0,27 / portie

met code SPORTPOEDER

€11,69 · 440 g €15,00

Bekijk product

37 smaken beschikbaar

Premium Pump Pre-Workout
2

Holland & Barrett

Premium Pump Pre-Workout

(10)
≈ €0,40 / portie

€11,99 · 300 g

Bekijk product

15 smaken beschikbaar

Alpha Storm OXYSTORM® Pre-Workout Blood
-30% 3

Bodylab

Alpha Storm OXYSTORM® Pre-Workout Blood

(37)
≈ €0,42 / portie

€21,00 · 500 g €29,99

Bekijk product

11 smaken beschikbaar

Wrecked Pre-Workout
-10% 4

Huge Supplements

Wrecked Pre-Workout

(482)
≈ €0,47 / portie

met code SPORTPOEDER

€40,46 · 870 g €44,95

A
Bekijk product

35 smaken beschikbaar

Crank Pump Pro 2.0 Blue
-40% 5

ESN

Crank Pump Pro 2.0 Blue

(296)
≈ €0,53 / portie

met code SPORTPOEDER

€23,94 · 450 g €39,90

Bekijk product

11 smaken beschikbaar

De prijzen en volgorde hierboven werken automatisch bij zodra een merk z'n prijs aanpast of er een nieuwe deal live komt. Je leest dus altijd de actuele stand, niet een momentopname van maanden geleden.

Alle pre-workouts op prijs per portie

# Product Prijs Prijs per portie Beoordeling Laatst gemeten
1 Myprotein Pre-Workout Blend · 37 smaken €12,99 (-13%) · 440 g ≈ €0,27 / portie €26,60 / kg 4,0/5 (27)
2 Holland & Barrett Premium Pump Pre-Workout · 15 smaken €11,99 · 300 g ≈ €0,40 / portie €40,00 / kg 3,8/5 (10)
3 Bodylab Alpha Storm OXYSTORM® Pre-Workout Blood · 11 smaken €21,00 (-30%) · 500 g ≈ €0,42 / portie €42,00 / kg 4,9/5 (37)
4 Huge Supplements Wrecked Pre-Workout · 35 smaken €44,95 · 870 g ≈ €0,47 / portie €46,50 / kg 4,7/5 (482)
5 ESN Crank Pump Pro 2.0 Blue · 11 smaken €23,94 (-40%) · 450 g ≈ €0,53 / portie €53,20 / kg 4,1/5 (296)

Prijzen gecheckt op 30 september 2026 — kortingen zijn al verrekend in de prijs per eenheid. ≈ = berekend met de standaardportie van de categorie (bv. 30 g eiwit, 5 g creatine).

Welke doseringen moet een pre-workout minimaal hebben?

Ingrediënt Werkzame dosering Waarvoor
Cafeïne 150-300 mg per scoop (de ISSN hanteert 3-6 mg per kilo lichaamsgewicht, bron 1). Energie en focus tijdens de training.
L-citrulline Minimaal 6 gram per portie. Pump en doorbloeding.
Beta-alanine 3,2 tot 6,4 gram per dag — werkt alleen bij dagelijkse inname (bron 2). Zuurbuffer bij herhaalde intensieve sets.

Waar moet je op letten?

Een lage prijs per pot zegt weinig, want potten verschillen in gewicht en het aantal scheppen. Reken daarom per portie, zoals in de lijst hierboven. Draai daarna de pot om en check de doseringen: 150-300 mg cafeïne per scoop, minimaal 6 gram L-citrulline voor pump, en beta-alanine (3 gram of meer) werkt alleen als je het dagelijks neemt. Zit een ingrediënt er ver onder, dan is de pre-workout goedkoop omdat er weinig in zit. Vermijd mixen zonder doseringen per ingrediënt (proprietary blends). Train je 's avonds, kies dan een stim-free variant.

Veelgestelde vragen

Wat is de goedkoopste pre-workout?

De goedkoopste pre-workout van Nederland is vandaag Myprotein Pre-Workout Blend: €0,27 per portie (€11,69 per pot van 440 g, korting verrekend). Gemeten 29 september over 66 pre-workouts bij 11 winkels; alleen poeders, gerekend met een portie van 10 gram. De lijst hierboven is live: de volgorde wisselt met de kortingen. Reken altijd per portie, niet per pot: een kleine pot is per schep vaak duurder dan een grote zak in de aanbieding.

Wat kost een portie pre-workout bij elke winkel?

# Product Prijs Prijs per portie Beoordeling Laatst gemeten
1 Myprotein Pre-Workout Blend · 37 smaken €12,99 (-13%) · 440 g ≈ €0,27 / portie €26,60 / kg 4,0/5 (27)
2 Holland & Barrett Premium Pump Pre-Workout · 15 smaken €11,99 · 300 g ≈ €0,40 / portie €40,00 / kg 3,8/5 (10)
3 Bodylab Alpha Storm OXYSTORM® Pre-Workout Blood · 11 smaken €21,00 (-30%) · 500 g ≈ €0,42 / portie €42,00 / kg 4,9/5 (37)
4 Huge Supplements Wrecked Pre-Workout · 35 smaken €44,95 · 870 g ≈ €0,47 / portie €46,50 / kg 4,7/5 (482)
5 ESN Crank Pump Pro 2.0 Blue · 11 smaken €23,94 (-40%) · 450 g ≈ €0,53 / portie €53,20 / kg 4,1/5 (296)

Prijzen gecheckt op 30 september 2026 — kortingen zijn al verrekend in de prijs per eenheid. ≈ = berekend met de standaardportie van de categorie (bv. 30 g eiwit, 5 g creatine).

Is een goedkope pre-workout ook goed?

Soms wel, soms niet. Goedkoop wordt een probleem zodra de doseringen eronder lijden, bijvoorbeeld minder dan 6 gram L-citrulline of een blend zonder losse doseringen. Welke het sterkst gedoseerd zijn, lees je in onze top 5 op reviews en dosering.

Hoe koop je pre-workout het voordeligst?

Koop een grotere zak en let op de kortingsacties van de merken. De prijzen hierboven hebben de actuele korting al verrekend, dus je ziet meteen wat je echt betaalt.

Wanneer neem je pre-workout in?

Ongeveer twintig tot dertig minuten voor je training, zodat de cafeïne op z'n piek is als je begint.

Is pre-workout veilig?

Voor gezonde volwassenen is een normale dosering prima. Houd je totale cafeïne-inname op een dag in de gaten en begin met een halve schep om je tolerantie te testen.

Met of zonder cafeïne?

Cafeïne geeft de meeste energie en focus. Train je laat op de dag, kies dan een cafeïnevrije (stim-free) variant zodat je nachtrust niet lijdt.

Bronnen

  1. Guest NS et al. International society of sports nutrition position stand: caffeine and exercise performance. Journal of the ISSN, 2021
  2. Trexler ET et al. International society of sports nutrition position stand: beta-alanine. Journal of the ISSN, 2015