HYROX kalender 2026-27: alle races in Nederland en België

Seizoen 2026-27 telt zeven HYROX-races in Nederland en België. Maastricht was in september; de eerstvolgende is Utrecht, van 26 tot en met 30 november in de Jaarbeurs.

Alle races indoor
  1. 26 novUtrecht
  2. 17 decGent
  3. 22 janAmsterdam
  4. 3 mrtMechelen
  5. 1 aprRotterdam
26 NOV eerstvolgende: HYROX Utrecht daarna nog vier, en Heerenveen (datum volgt)

Red Hooftman · 16 oktober 2026

Alle races 2026-27

17–20 sepMaastricht
26–30 novUtrecht
17–20 decGent
22–31 janAmsterdam
3–7 mrtMechelen
1–4 aprRotterdam
volgtHeerenveen

Wat een ticket kost

€120singles
€115doubles
€60relay
€10toeschouwer

Wat je nodig hebt

prijzen van vandaag

Kijk ook

YouTube

Uit de video op ons YouTube-kanaal (20 september 2026).

Vragen

Wanneer is de volgende HYROX in Nederland?

Welke HYROX-races zijn er in België?

Wanneer is HYROX Rotterdam 2027?

Wanneer is HYROX Heerenveen 2027?

Wat kost een HYROX-ticket?

Wanneer krijg ik mijn starttijd?

Is HYROX binnen of buiten?

Volledige uitleg lezen (4 min)

Het HYROX-seizoen 2026-27 telt zeven races in Nederland en België. Het begon in september in Maastricht en loopt door tot in het voorjaar van 2027. Hieronder staat per race wanneer en waar hij is, en voor Utrecht, Gent en Amsterdam ook wie er op welke dag start.

Alle races in Nederland en België zijn indoor, in grote evenementenhallen. Een HYROX is 8 keer 1 kilometer hardlopen, met na elke kilometer een station: SkiErg, sled push, sled pull, burpee broad jumps, roeien, farmers carry, sandbag lunges en wall balls. Hoe je elk station aanpakt lees je in onze uitleg van de HYROX-oefeningen.

HYROX Utrecht: 26 tot en met 30 november 2026

Van donderdag 26 tot en met maandag 30 november 2026 in de Jaarbeurs, direct naast Utrecht Centraal. Vrijdag is de Pro-dag, met ’s avonds de relays en de Company Challenge. De starttijden per divisie staan op onze pagina over HYROX Utrecht 2026.

HYROX Gent: 17 tot en met 20 december 2026

Van donderdag 17 tot en met zondag 20 december 2026 in Flanders Expo in Gent. Met de trein reis je naar Gent-Sint-Pieters en neem je tram 1 naar de eindhalte. Alles per dag staat op onze pagina over HYROX Gent 2026.

HYROX Amsterdam: 22 tot en met 31 januari 2027

In twee blokken in de RAI: van vrijdag 22 tot en met zondag 24 januari en van woensdag 27 tot en met zondag 31 januari 2027. Samen acht racedagen, met op zaterdag 23 januari ook HYROX Youngstars voor kinderen van 8 tot en met 15 jaar. Per dag wie er start: HYROX Amsterdam 2027.

Mechelen, Rotterdam en Heerenveen

HYROX Mechelen is van woensdag 3 tot en met zondag 7 maart 2027. HYROX Rotterdam volgt van donderdag 1 tot en met zondag 4 april 2027 in Ahoy. Voor allebei zijn de tickets nog niet in de verkoop; HYROX meldt het via de nieuwsbrief zodra de verkoop start.

Voor HYROX Heerenveen 2027 zijn de datum en de locatie nog niet bekend. In 2026 was het van 14 tot en met 17 mei, in Thialf.

Wat kost een HYROX-ticket?

In de officiële ticketshop kostte een ticket op 6 oktober 2026 €120 voor singles (Open, Pro of adaptive), €115 per persoon voor doubles en €60 per persoon voor een relay, plus servicekosten. Een toeschouwerskaart kost €10 per dag; kinderen onder de 12 kijken gratis. Populaire divisies, vooral doubles en Pro, raken vaak uitverkocht. Dan kun je je op de wachtlijst van HYROX zetten.

Voorbereiden op je HYROX

Een opbouw voor de weken voor je race staat in het HYROX-trainingsschema. Over eten in de dagen ervoor gaat carb loading voor HYROX, en welke schoen het best werkt lees je in de beste HYROX-schoenen. Je trainingen log je in de Kroton-app, die een eigen HYROX-stand heeft.

Tickets per race

  1. HYROX Utrecht · 26 – 30 november 2026 Tickets en info →
  2. HYROX Gent · 17 – 20 december 2026 Tickets en info →
  3. HYROX Amsterdam · 22 – 31 januari 2027 Tickets en info →
  4. HYROX Mechelen · 3 – 7 maart 2027 Tickets en info →
  5. HYROX Rotterdam · 1 – 4 april 2027 Tickets en info →

Racekalender bijgewerkt op 16 oktober 2026, bron hyrox.com · Maak je HYROX-trainingsschema op je doeltijd

Verder lezen

Elke maandag de scherpste deals in je mail

De beste supplementen-aanbiedingen en werkende kortingscodes van die week. Gratis, afmelden kan altijd.