XXL Nutrition

Pindakaas Poeder

Inhoud

€9,99
Op voorraad

Je betaalt bij XXL Nutrition, niet bij ons; wij krijgen een commissie. Dat verandert de prijs en de score niet.

PrijsverloopNu op het laagste punt van de afgelopen 59 dagen
Laagste€9,995 aug
Gemiddeld€9,9959 dagen
Hoogste€9,995 aug

Eigen meting: wij volgen deze prijs dagelijks sinds 5 augustus 2026. Laagste prijs per dag, inclusief actieprijs, zonder code.

Vergelijkbaar, andere merkenZelfde soort: pindakaas & spreads. Op SupplementScore en prijs per portie.
  • -10%
    Score volgt

    WheyChoco Chocoladepasta

    (383)
    250 g
    €5,85€6,49
    ≈ €0,70 / portie
    met code SPORTPOEDER bij Body & Fit
  • -10%
    Score volgt

    100% Peanut Butter

    (331)
    1 kg
    €12,60€13,99
    €1,26 / 100 g
    met code SPORTPOEDER bij Bodylab
  • -10%
    Score volgt

    Hazelnootpasta

    (439)
    275 g
    €4,05€4,50
    €1,47 / 100 g
    met code SPORTPOEDER bij UPFRONT
Alle pindakaas & spreads vergelijken
XXL Nutrition
Meer van XXL NutritionPopulair bij andere klanten
  • Score volgt

    Delicious Flavor Drops

    30 ml
    €4,99
    €16,63 / 100 ml
    bij XXL Nutrition
  • Score volgt

    Kant-en-Klare Kipfilet

    100 g
    €2,19
    €2,19 / 100 g
    bij XXL Nutrition
  • Score volgt

    Kant-en-Klare Zalm

    160 g · 23 g eiwit per shake
    €2,99
    €1,87 / 100 g
    bij XXL Nutrition
  • Score volgt

    Perfect Protein Wraps

    9 g eiwit per shake
    €4,99
    bij XXL Nutrition
  • Score volgt

    XXL Nutrition 0% Siroop

    425 ml
    €5,49
    €1,29 / 100 ml
    bij XXL Nutrition
  • Score volgt

    Spices Herbs

    185 g
    €5,99
    €3,24 / 100 g
    bij XXL Nutrition
Alles van XXL Nutrition
€9,99
Bestel bij XXL Nutrition