Body & Fit

WheyChoco Chocoladepasta

Inhoud

€5,85€6,49-10%
≈ €0,70 / portiemet code SPORTPOEDER
Op voorraad

Code zit al op de link. Je betaalt bij Body & Fit, niet bij ons; wij krijgen een commissie. Dat verandert de prijs en de score niet.

Zo staat hij tegenover de rest alle pindakaas & spreads

Dit productBody & Fit€0,70per portiescore volgt-10%
Goedkoopst per portieXXL Nutrition€0,54per portiescore volgt
PrijsverloopNu op het laagste punt van de afgelopen 59 dagen
Laagste€6,495 aug
Gemiddeld€6,4959 dagen
Hoogste€6,495 aug

Eigen meting: wij volgen deze prijs dagelijks sinds 5 augustus 2026. Laagste prijs per dag, inclusief actieprijs, zonder code.

Vergelijkbaar, andere merkenZelfde soort: pindakaas & spreads. Op SupplementScore en prijs per portie.
  • -10%
    Score volgt

    100% Peanut Butter

    (331)
    1 kg
    €12,60€13,99
    €1,26 / 100 g
    met code SPORTPOEDER bij Bodylab
  • -10%
    Score volgt

    Hazelnootpasta

    (439)
    275 g
    €4,05€4,50
    €1,47 / 100 g
    met code SPORTPOEDER bij UPFRONT
  • -10%
    Score volgt

    Carb Killa Spread

    (104)
    360 g
    €6,93€7,69
    €1,93 / 100 g
    met code SPORTPOEDER bij Body & Fit
Alle pindakaas & spreads vergelijken
Body & Fit
Meer van Body & FitPopulair bij andere klanten
  • -10%
    Score volgt

    Protein Wraps

    (386)
    395 g · 13 g eiwit per shake
    €4,50€4,99
    ≈ €0,34 / portie
    met code SPORTPOEDER bij Body & Fit
  • -10%
    Score volgt

    Pindakaas

    (183)
    500 g
    €4,95€5,49
    €0,99 / 100 g
    met code SPORTPOEDER bij Body & Fit
  • -10%
    Score volgt

    Biologische

    (172)
    500 g
    €5,85€6,49
    €1,17 / 100 g
    met code SPORTPOEDER bij Body & Fit
  • -10%
    Score volgt

    American Protein Pannenkoekenmix

    (120)
    1 kg
    €19,80€21,99
    €1,98 / 100 g
    met code SPORTPOEDER bij Body & Fit
  • -10%
    Score volgt

    Vegan Protein Pancakes Natural

    (4)
    250 g
    €8,55€9,49
    €3,42 / 100 g
    met code SPORTPOEDER bij Body & Fit
  • -10%
    Score volgt

    Biologische Cashewpasta

    (46)
    170 g
    €6,75€7,49
    €3,97 / 100 g
    met code SPORTPOEDER bij Body & Fit
Alles van Body & Fit
€5,85≈ €0,70 / portie
Bestel bij Body & Fit