XXL Nutrition

Perfect Protein Wraps

Inhoud

€4,99
Op voorraad

Je betaalt bij XXL Nutrition, niet bij ons; wij krijgen een commissie. Dat verandert de prijs en de score niet.

PrijsverloopNu op het laagste punt van de afgelopen 59 dagen
Laagste€4,995 aug
Gemiddeld€4,9959 dagen
Hoogste€4,995 aug

Eigen meting: wij volgen deze prijs dagelijks sinds 5 augustus 2026. Laagste prijs per dag, inclusief actieprijs, zonder code.

Vergelijkbaar, andere merkenZelfde soort: maaltijden. Op SupplementScore en prijs per portie.
  • -10%
    Score volgt

    Protein Wraps

    (386)
    395 g · 13 g eiwit per shake
    €4,50€4,99
    ≈ €0,34 / portie
    met code SPORTPOEDER bij Body & Fit
  • -10%
    Score volgt

    Protein Wrap

    (1651)
    372 g · 11 g eiwit per shake
    €4,49€4,99
    €0,75 / stuk
    met code SPORTPOEDER bij More Nutrition
  • -10%
    Score volgt

    Medjool Dadels

    (2)
    650 g
    €7,20€8,00
    €1,11 / 100 g
    met code SPORTPOEDER bij UPFRONT
Alle maaltijden vergelijken
XXL Nutrition
Meer van XXL NutritionPopulair bij andere klanten
  • Score volgt

    Delicious Flavor Drops

    30 ml
    €4,99
    €16,63 / 100 ml
    bij XXL Nutrition
  • Score volgt

    Kant-en-Klare Kipfilet

    100 g
    €2,19
    €2,19 / 100 g
    bij XXL Nutrition
  • Score volgt

    Kant-en-Klare Zalm

    160 g · 23 g eiwit per shake
    €2,99
    €1,87 / 100 g
    bij XXL Nutrition
  • Score volgt

    XXL Nutrition 0% Siroop

    425 ml
    €5,49
    €1,29 / 100 ml
    bij XXL Nutrition
  • Score volgt

    Spices Herbs

    185 g
    €5,99
    €3,24 / 100 g
    bij XXL Nutrition
  • Score volgt

    Pindakaas Poeder

    €9,99
    bij XXL Nutrition
Alles van XXL Nutrition
€4,99
Bestel bij XXL Nutrition