Upfront

Hazelnootpasta

Inhoud

Smaak 1 smaak in 275 g

€4,05€4,50-10%
€1,47 / 100 gmet code SPORTPOEDER
Op voorraad

Code zit al op de link. Je betaalt bij UPFRONT, niet bij ons; wij krijgen een commissie. Dat verandert de prijs en de score niet.

Zo staat hij tegenover de rest alle pindakaas & spreads

Dit productUpfront€1,47per 100 gscore volgt-10%
Goedkoopst per 100 gBody & Fit€0,99per 100 gscore volgt-10%
PrijsverloopNu €1,00 boven de laagste prijs van de afgelopen 58 dagen
Laagste€3,505 aug
Gemiddeld€4,3658 dagen
Hoogste€4,5013 aug

Eigen meting: wij volgen deze prijs dagelijks sinds 5 augustus 2026. Laagste prijs per dag, inclusief actieprijs, zonder code.

Vergelijkbaar, andere merkenZelfde soort: pindakaas & spreads. Op SupplementScore en prijs per 100 g.
  • -10%
    Score volgt

    WheyChoco Chocoladepasta

    (383)
    250 g
    €5,85€6,49
    ≈ €0,70 / portie
    met code SPORTPOEDER bij Body & Fit
  • -10%
    Score volgt

    100% Peanut Butter

    (331)
    1 kg
    €12,60€13,99
    €1,26 / 100 g
    met code SPORTPOEDER bij Bodylab
  • -10%
    Score volgt

    Carb Killa Spread

    (104)
    360 g
    €6,93€7,69
    €1,93 / 100 g
    met code SPORTPOEDER bij Body & Fit
Alle pindakaas & spreads vergelijken
Upfront
Meer van UpfrontPopulair bij andere klanten
  • -10%
    Score volgt

    Rauwe Honing

    (696)
    350 g
    €4,50€5,00
    €1,29 / 100 g
    met code SPORTPOEDER bij UPFRONT
  • -10%
    Score volgt

    Flavour Powder

    (1176)
    110 g
    €9,90€11,00
    €9,00 / 100 g
    met code SPORTPOEDER bij UPFRONT
  • -10%
    Score volgt

    Hagel

    (204)
    200 g
    €3,15€3,50
    €1,58 / 100 g
    met code SPORTPOEDER bij UPFRONT
  • -10%
    Score volgt

    Eiwit Rijstpudding

    (489)
    1 kg
    €21,60€24,00
    €2,16 / 100 g
    met code SPORTPOEDER bij UPFRONT
  • -10%
    Score volgt

    Koffiebonen

    (138)
    450 g
    €8,55€9,50
    €1,90 / 100 g
    met code SPORTPOEDER bij UPFRONT
  • -10%
    Score volgt

    Eiwit Chiapudding

    (494)
    700 g
    €15,30€17,00
    €2,19 / 100 g
    met code SPORTPOEDER bij UPFRONT
Alles van Upfront
€4,05€1,47 / 100 g
Bestel bij UPFRONT