Bodylab

100% Peanut Butter

Inhoud

Smaak 2 smaken in 1 kg

€12,60€13,99-10%
€1,26 / 100 gmet code SPORTPOEDER
Op voorraad

Code zit al op de link. Je betaalt bij Bodylab, niet bij ons; wij krijgen een commissie. Dat verandert de prijs en de score niet.

Zo staat hij tegenover de rest alle pindakaas & spreads

Dit productBodylab€1,26per 100 gscore volgt-10%
Goedkoopst per 100 gBody & Fit€0,99per 100 gscore volgt-10%
PrijsverloopNu €1,00 boven de laagste prijs van de afgelopen 52 dagen
Laagste€12,9913 aug
Gemiddeld€13,6152 dagen
Hoogste€16,9912 aug

Eigen meting: wij volgen deze prijs dagelijks sinds 12 augustus 2026. Laagste prijs per dag, inclusief actieprijs, zonder code.

Vergelijkbaar, andere merkenZelfde soort: pindakaas & spreads. Op SupplementScore en prijs per 100 g.
  • -10%
    Score volgt

    WheyChoco Chocoladepasta

    (383)
    250 g
    €5,85€6,49
    ≈ €0,70 / portie
    met code SPORTPOEDER bij Body & Fit
  • -10%
    Score volgt

    Hazelnootpasta

    (439)
    275 g
    €4,05€4,50
    €1,47 / 100 g
    met code SPORTPOEDER bij UPFRONT
  • -10%
    Score volgt

    Carb Killa Spread

    (104)
    360 g
    €6,93€7,69
    €1,93 / 100 g
    met code SPORTPOEDER bij Body & Fit
Alle pindakaas & spreads vergelijken
Bodylab
Meer van BodylabPopulair bij andere klanten
  • -44%
    Score volgt

    ZERO Barista Sirup Bomb Box

    (1500)
    325 g
    €9,99€17,99
    €2,00 / stuk
    bij Bodylab
  • -17%
    Score volgt

    Zero Sauce

    (895)
    265 g
    €4,99€5,99
    €1,88 / 100 g
    bij Bodylab
  • -10%
    Score volgt

    ZERO Sirup BOMB Bestseller Box

    (1500)
    10 × 95 ml
    €24,30€26,99
    €2,43 / stuk
    met code SPORTPOEDER bij Bodylab
  • -10%
    Score volgt

    Zero Barista Sirup Bomb

    (1489)
    65 g
    €3,15€3,49
    €4,85 / 100 g
    met code SPORTPOEDER bij Bodylab
  • -10%
    Score volgt

    ZERO Sirup Bomb

    (1489)
    95 g
    €4,50€4,99
    €4,74 / 100 g
    met code SPORTPOEDER bij Bodylab
  • -44%
    Score volgt

    ZERO Sirup BOMB 1.0 4.0 Box

    (1489)
    5 × 65 ml
    €9,99€17,99
    €2,00 / stuk
    bij Bodylab
Alles van Bodylab
€12,60€1,26 / 100 g
Bestel bij Bodylab