XXL Nutrition

Energy Fruit Bar

Inhoud

Smaak 2 smaken in

€14,99
€1,25 / stuk
Op voorraad

Je betaalt bij XXL Nutrition, niet bij ons; wij krijgen een commissie. Dat verandert de prijs en de score niet.

Zo staat hij tegenover de rest alle repen

Dit productXXL Nutrition€1,25per stukscore volgt
Goedkoopst per stukNakd€0,60per stukscore volgt-32%
PrijsverloopNu €3,00 boven de laagste prijs van de afgelopen 59 dagen
Laagste€11,9925 aug
Gemiddeld€14,5459 dagen
Hoogste€14,995 aug

Eigen meting: wij volgen deze prijs dagelijks sinds 5 augustus 2026. Laagste prijs per dag, inclusief actieprijs, zonder code.

Score volgt
Nog geen SupplementScore Dit product staat op de lijst. De letter komt hier zodra het etiket is nagekeken volgens de scorekaart van deze categorie.

Zo werkt de SupplementScore

Vergelijkbaar, andere merkenZelfde soort: repen. Op SupplementScore en prijs per stuk.
  • -32%
    Score volgt

    Bar

    (147)
    18 × 35 g
    €10,80€15,99
    €0,60 / stuk
    met code SPORTPOEDER bij Body & Fit
  • -10%
    Score volgt

    Zero Break Duo

    (9682)
    €6,43€7,14
    €1,07 / stuk
    met code SPORTPOEDER bij Prozis
  • -32%
    Score volgt

    Prime Crunchy Vegan Bar

    (12)
    720 g · 15 g eiwit per reep
    €17,00€24,99
    €1,42 / stuk
    bij Bodylab
Alle repen vergelijken
XXL Nutrition
Meer van XXL NutritionPopulair bij andere klanten
  • Score volgt

    Crunchy Protein Bar Celebration Cake

    60 g · 22 g eiwit per reep
    €2,59
    €4,32 / 100 g
    bij XXL Nutrition
  • Score volgt

    Delicious Flavor Drops

    30 ml
    €4,99
    €16,63 / 100 ml
    bij XXL Nutrition
  • Score volgt

    Protein

    €5,99
    bij XXL Nutrition
  • Score volgt

    Protein Chocolate Biscuit

    €5,99
    bij XXL Nutrition
  • Score volgt

    Energy

    40 g
    €1,99
    €4,98 / 100 g
    bij XXL Nutrition
  • Score volgt

    Belgian Protein Waffle

    6 stuks · 5,5 g eiwit per shake
    €5,99
    €1,00 / stuk
    bij XXL Nutrition
Alles van XXL Nutrition
€14,99€1,25 / stuk
Bestel bij XXL Nutrition