XXL Nutrition

Protein Chocolate Biscuit

Inhoud

€5,99
Op voorraad

Je betaalt bij XXL Nutrition, niet bij ons; wij krijgen een commissie. Dat verandert de prijs en de score niet.

PrijsverloopNu op het laagste punt van de afgelopen 59 dagen
Laagste€5,995 aug
Gemiddeld€5,9959 dagen
Hoogste€5,995 aug

Eigen meting: wij volgen deze prijs dagelijks sinds 5 augustus 2026. Laagste prijs per dag, inclusief actieprijs, zonder code.

Vergelijkbaar, andere merkenZelfde soort: koeken. Op SupplementScore en prijs per portie.
  • -22%
    Score volgt

    FlavPowders

    (6)
    65 porties
    €8,54€10,99
    €0,13 / portie
    met code SPORTPOEDER bij Myprotein
  • -10%
    Score volgt

    Vegetable Protein Freaking Good

    (4806)
    750 g
    €17,99€19,99
    ≈ €0,72 / portie
    met code SPORTPOEDER bij Prozis
  • -10%
    Score volgt

    Smart Crunchy Wafels 12x40g

    (204)
    12 × 40 g
    €17,10€18,99
    €1,43 / stuk
    met code SPORTPOEDER bij Body & Fit
Alle koeken vergelijken
XXL Nutrition
Meer van XXL NutritionPopulair bij andere klanten
  • Score volgt

    Crunchy Protein Bar Celebration Cake

    60 g · 22 g eiwit per reep
    €2,59
    €4,32 / 100 g
    bij XXL Nutrition
  • Score volgt

    Delicious Flavor Drops

    30 ml
    €4,99
    €16,63 / 100 ml
    bij XXL Nutrition
  • Score volgt

    Protein

    €5,99
    bij XXL Nutrition
  • Score volgt

    Energy Fruit Bar

    12 × 32 g
    €14,99
    €1,25 / stuk
    bij XXL Nutrition
  • Score volgt

    Energy

    40 g
    €1,99
    €4,98 / 100 g
    bij XXL Nutrition
  • Score volgt

    Belgian Protein Waffle

    6 stuks · 5,5 g eiwit per shake
    €5,99
    €1,00 / stuk
    bij XXL Nutrition
Alles van XXL Nutrition
€5,99
Bestel bij XXL Nutrition