XXL Nutrition

Crunchy Protein Bar Celebration Cake

Inhoud 2 maten

Smaak 4 smaken in 60 g

Nog 7 smaken in andere maten

€2,59
€4,32 / 100 g
Op voorraad

Je betaalt bij XXL Nutrition, niet bij ons; wij krijgen een commissie. Dat verandert de prijs en de score niet.

Zo staat hij tegenover de rest alle eiwitrepen

PrijsverloopNu op het laagste punt van de afgelopen 59 dagen
Laagste€2,595 aug
Gemiddeld€2,5959 dagen
Hoogste€2,595 aug

Eigen meting: wij volgen deze prijs dagelijks sinds 5 augustus 2026. Laagste prijs per dag, inclusief actieprijs, zonder code.

Score volgt
Nog geen SupplementScore Dit product staat op de lijst. De letter komt hier zodra het etiket is nagekeken volgens de scorekaart van deze categorie.

Zo werkt de SupplementScore

Vergelijkbaar, andere merkenZelfde soort: eiwitrepen. Op SupplementScore en prijs per 100 g.
  • -23%
    SupplementScore BGoed

    Perfection Protein Bar

    (947)
    12 × 50 g · 16 g eiwit per reep
    €19,12€24,99
    €1,59 / stuk
    met code SPORTPOEDER bij Body & Fit
  • -10%
    SupplementScore BGoed

    Protein Bar

    (557)
    12 stuks
    €22,50€25,00
    €1,88 / stuk
    met code SPORTPOEDER bij UPFRONT
  • -28%
    SupplementScore BGoed

    Protein Bars

    (799)
    12 × 55 g · 20 g eiwit per reep
    €22,53€31,29
    €1,88 / stuk
    met code SPORTPOEDER bij Body & Fit
Alle eiwitrepen vergelijken
XXL Nutrition
Meer van XXL NutritionPopulair bij andere klanten
  • Score volgt

    Delicious Flavor Drops

    30 ml
    €4,99
    €16,63 / 100 ml
    bij XXL Nutrition
  • Score volgt

    Protein

    €5,99
    bij XXL Nutrition
  • Score volgt

    Protein Chocolate Biscuit

    €5,99
    bij XXL Nutrition
  • Score volgt

    Energy Fruit Bar

    12 × 32 g
    €14,99
    €1,25 / stuk
    bij XXL Nutrition
  • Score volgt

    Energy

    40 g
    €1,99
    €4,98 / 100 g
    bij XXL Nutrition
  • Score volgt

    Belgian Protein Waffle

    6 stuks · 5,5 g eiwit per shake
    €5,99
    €1,00 / stuk
    bij XXL Nutrition
Alles van XXL Nutrition
€2,59€4,32 / 100 g
Bestel bij XXL Nutrition