XXL Nutrition

Energy

Inhoud

Smaak 3 smaken in 40 g

€1,99
€4,98 / 100 g
Op voorraad

Je betaalt bij XXL Nutrition, niet bij ons; wij krijgen een commissie. Dat verandert de prijs en de score niet.

Zo staat hij tegenover de rest alle repen & snacks

PrijsverloopNu op het laagste punt van de afgelopen 58 dagen
Laagste€1,996 aug
Gemiddeld€1,9958 dagen
Hoogste€1,996 aug

Eigen meting: wij volgen deze prijs dagelijks sinds 6 augustus 2026. Laagste prijs per dag, inclusief actieprijs, zonder code.

Vergelijkbaar, andere merkenZelfde soort: repen & snacks. Op SupplementScore en prijs per 100 g.
  • -23%
    SupplementScore BGoed

    Perfection Protein Bar

    (947)
    12 × 50 g · 16 g eiwit per reep
    €19,12€24,99
    €1,59 / stuk
    met code SPORTPOEDER bij Body & Fit
  • -10%
    SupplementScore BGoed

    Protein Bar

    (557)
    12 stuks
    €22,50€25,00
    €1,88 / stuk
    met code SPORTPOEDER bij UPFRONT
  • -28%
    SupplementScore BGoed

    Protein Bars

    (799)
    12 × 55 g · 20 g eiwit per reep
    €22,53€31,29
    €1,88 / stuk
    met code SPORTPOEDER bij Body & Fit
Alle repen & snacks vergelijken
XXL Nutrition
Meer van XXL NutritionPopulair bij andere klanten
  • Score volgt

    Crunchy Protein Bar Celebration Cake

    60 g · 22 g eiwit per reep
    €2,59
    €4,32 / 100 g
    bij XXL Nutrition
  • Score volgt

    Delicious Flavor Drops

    30 ml
    €4,99
    €16,63 / 100 ml
    bij XXL Nutrition
  • Score volgt

    Protein

    €5,99
    bij XXL Nutrition
  • Score volgt

    Protein Chocolate Biscuit

    €5,99
    bij XXL Nutrition
  • Score volgt

    Energy Fruit Bar

    12 × 32 g
    €14,99
    €1,25 / stuk
    bij XXL Nutrition
  • Score volgt

    Belgian Protein Waffle

    6 stuks · 5,5 g eiwit per shake
    €5,99
    €1,00 / stuk
    bij XXL Nutrition
Alles van XXL Nutrition
€1,99€4,98 / 100 g
Bestel bij XXL Nutrition