Holland & Barrett

Isotonic Sports Drink

Inhoud 2 maten

€11,69€25,99-55%
€1,11 / 100 g
Op voorraad

Je betaalt bij Holland & Barrett, niet bij ons; wij krijgen een commissie. Dat verandert de prijs en de score niet.

PrijsverloopNu op het laagste punt van de afgelopen 59 dagen
Laagste€11,698 sep
Gemiddeld€18,0659 dagen
Hoogste€25,995 aug

Eigen meting: wij volgen deze prijs dagelijks sinds 5 augustus 2026. Laagste prijs per dag, inclusief actieprijs, zonder code.

Vergelijkbaar, andere merkenZelfde soort: isotoon. Op SupplementScore en prijs per 100 g.
  • -28%
    Score volgt

    Isoactive

    (22)
    1,32 kg
    €19,80€27,49
    €1,50 / 100 g
    met code SPORTPOEDER bij Body & Fit
  • Score volgt

    Isotonic Pro

    1,05 kg
    €17,99
    €1,71 / 100 g
    bij XXL Nutrition
Alle isotoon vergelijken
Holland & Barrett
Meer van Holland & BarrettPopulair bij andere klanten
  • Score volgt

    Biologisch Rode Bietensap

    (51)
    750 ml
    €7,19
    €0,96 / 100 ml
    bij Holland & Barrett
  • Score volgt

    Elektrolyten

    (9)
    15 stuks
    €19,99
    €1,33 / stuk
    bij Holland & Barrett
  • -60%
    Score volgt

    Elektrolyten

    (2)
    15 stuks
    €7,99€19,99
    €0,53 / stuk
    bij Holland & Barrett
  • -60%
    Score volgt

    Hydrate Elektrolytenpoeder

    (331)
    250 g
    €11,59€28,99
    €4,64 / 100 g
    bij Holland & Barrett
  • Score volgt

    Isotonic Sports Drink Elderberry

    (8)
    1,05 kg
    €25,99
    €2,48 / 100 g
    bij Holland & Barrett
  • Score volgt

    Hydrate Elektrolytenpoeder Citroensmaak – 14 sticks

    (331)
    14 sticks
    €14,99
    €1,07 / stuk
    bij Holland & Barrett
Alles van Holland & Barrett
€11,69€1,11 / 100 g
Bestel bij Holland & Barrett