Holland & Barrett

Biologisch Rode Bietensap

Inhoud

€7,19
€0,96 / 100 ml
Op voorraad

Je betaalt bij Holland & Barrett, niet bij ons; wij krijgen een commissie. Dat verandert de prijs en de score niet.

Zo staat hij tegenover de rest alle drinks

Dit productHolland & Barrett€0,96per 100 mlscore volgt
Goedkoopst per 100 mlActiph€0,24per 100 mlscore volgt
PrijsverloopNu €2,38 boven de laagste prijs van de afgelopen 59 dagen
Laagste€4,8111 aug
Gemiddeld€6,6759 dagen
Hoogste€7,195 aug

Eigen meting: wij volgen deze prijs dagelijks sinds 5 augustus 2026. Laagste prijs per dag, inclusief actieprijs, zonder code.

Vergelijkbaar, andere merkenZelfde soort: drinks. Op SupplementScore en prijs per 100 ml.
  • -10%
    Score volgt

    Electrolytes Grapefruit

    (1514)
    10 stuks
    €8,10€9,00
    €0,81 / stuk
    met code SPORTPOEDER bij UPFRONT
  • -10%
    Score volgt

    Original

    (13)
    6 L
    €17,87€19,85
    €1,49 / blik
    met code SPORTPOEDER bij KOSSO
  • -10%
    Score volgt

    GO Electrolyte

    (7)
    1,6 kg
    €24,30€26,99
    €1,52 / 100 g
    met code SPORTPOEDER bij Body & Fit
Alle drinks vergelijken
Holland & Barrett
Meer van Holland & BarrettPopulair bij andere klanten
  • Score volgt

    Elektrolyten

    (9)
    15 stuks
    €19,99
    €1,33 / stuk
    bij Holland & Barrett
  • -60%
    Score volgt

    Elektrolyten

    (2)
    15 stuks
    €7,99€19,99
    €0,53 / stuk
    bij Holland & Barrett
  • -60%
    Score volgt

    Hydrate Elektrolytenpoeder

    (331)
    250 g
    €11,59€28,99
    €4,64 / 100 g
    bij Holland & Barrett
  • Score volgt

    Isotonic Sports Drink Elderberry

    (8)
    1,05 kg
    €25,99
    €2,48 / 100 g
    bij Holland & Barrett
  • Score volgt

    Hydrate Elektrolytenpoeder Citroensmaak – 14 sticks

    (331)
    14 sticks
    €14,99
    €1,07 / stuk
    bij Holland & Barrett
  • Score volgt

    Hydrate Elektrolytenpoeder Citroensmaak – 30 sticks

    (331)
    30 sticks
    €24,99
    €0,83 / stuk
    bij Holland & Barrett
Alles van Holland & Barrett
€7,19€0,96 / 100 ml
Bestel bij Holland & Barrett