ESN

Pindakaas

Inhoud

Smaak 2 smaken in 1 kg

€11,61€12,90-10%
€1,16 / 100 gmet code SPORTPOEDER
Op voorraad

Code zit al op de link. Je betaalt bij ESN, niet bij ons; wij krijgen een commissie. Dat verandert de prijs en de score niet.

Zo staat hij tegenover de rest alle oats & ontbijt

Dit productESN€1,16per 100 gscore volgt-10%
Goedkoopst per 100 gBody & Fit€0,32per 100 gscore volgt-21%
PrijsverloopNu €3,98 boven de laagste prijs van de afgelopen 59 dagen
Laagste€7,635 aug
Gemiddeld€9,7959 dagen
Hoogste€11,614 sep

Eigen meting: wij volgen deze prijs dagelijks sinds 5 augustus 2026. Laagste prijs per dag, inclusief actieprijs, zonder code.

Vergelijkbaar, andere merkenZelfde soort: oats & ontbijt. Op SupplementScore en prijs per 100 g.
  • -10%
    Score volgt

    High Protein Cornflakes Choco Duo

    (974)
    175 g
    €3,41€3,79
    ≈ €0,58 / portie
    met code SPORTPOEDER bij Prozis
  • -41%
    Score volgt

    Instant Maize Pudding

    (5159)
    1,5 kg
    €9,99€16,90
    €0,67 / 100 g
    bij Bodylab
  • -10%
    Score volgt

    Creamy Rice

    (19)
    1,1 kg
    €13,46€14,95
    €1,22 / 100 g
    met code SPORTPOEDER bij Huge Supplements
Alle oats & ontbijt vergelijken
ESN
Meer van ESNPopulair bij andere klanten
  • -10%
    Score volgt

    Designer Flavour Powder

    (5688)
    130 g
    €12,51€13,90
    €9,62 / 100 g
    met code SPORTPOEDER bij ESN
  • -10%
    Score volgt

    Designer Rijstpudding

    (1620)
    3 kg
    €29,61€32,90
    €0,99 / 100 g
    met code SPORTPOEDER bij ESN
  • -10%
    Score volgt

    Ultra Vitamin Syrup

    (1354)
    65 ml
    €4,41€4,90
    €6,78 / 100 ml
    met code SPORTPOEDER bij ESN
  • -10%
    Score volgt

    Protein Pancake and Waffle Mix

    (522)
    450 g
    €17,91€19,90
    €3,98 / 100 g
    met code SPORTPOEDER bij ESN
  • -10%
    Score volgt

    2 Calorieën Olie Spray

    (804)
    200 ml
    €5,31€5,90
    €2,66 / 100 ml
    met code SPORTPOEDER bij ESN
  • -20%
    Score volgt

    Ultra Syrup

    (755)
    65 ml
    €3,92€4,90
    €6,03 / 100 ml
    met code SPORTPOEDER bij ESN
Alles van ESN
€11,61€1,16 / 100 g
Bestel bij ESN