Body & Fit

Smart Popcorn Sweet & Salty

Inhoud

€1,80€1,99-10%
€7,50 / 100 gmet code SPORTPOEDER
Op voorraad

Code zit al op de link. Je betaalt bij Body & Fit, niet bij ons; wij krijgen een commissie. Dat verandert de prijs en de score niet.

Zo staat hij tegenover de rest alle chips & popcorn

Dit productBody & Fit€7,50per 100 gscore volgt-10%
Goedkoopst per 100 gESN€1,19per 100 gscore volgt-10%
PrijsverloopNu op het laagste punt van de afgelopen 58 dagen
Laagste€1,995 aug
Gemiddeld€1,9958 dagen
Hoogste€1,995 aug

Eigen meting: wij volgen deze prijs dagelijks sinds 5 augustus 2026. Laagste prijs per dag, inclusief actieprijs, zonder code.

Vergelijkbaar, andere merkenZelfde soort: chips & popcorn. Op SupplementScore en prijs per 100 g.
  • -10%
    Score volgt

    Rice Crispies

    (397)
    2 × 375 g
    €8,91€9,90
    €1,19 / 100 g
    met code SPORTPOEDER bij ESN
  • -38%
    Score volgt

    Peanut Rockies

    (30)
    150 g
    €2,49€3,99
    €1,66 / 100 g
    bij Bodylab
  • -10%
    Score volgt

    Protein Tortilla Chips

    (4205)
    300 g
    €16,64€18,49
    €5,55 / 100 g
    met code SPORTPOEDER bij More Nutrition
Alle chips & popcorn vergelijken
Body & Fit
Meer van Body & FitPopulair bij andere klanten
  • -23%
    SupplementScore BGoed

    Perfection Protein Bar

    (947)
    12 × 50 g · 16 g eiwit per reep
    €19,12€24,99
    €1,59 / stuk
    met code SPORTPOEDER bij Body & Fit
  • -23%
    SupplementScore BGoed

    High Fibre Protein Bar

    (1433)
    12 × 60 g · 16 g eiwit per reep
    €19,12€24,99
    €1,59 / stuk
    met code SPORTPOEDER bij Body & Fit
  • -10%
    Score volgt

    Smart Crunchy Wafels 12x40g

    (204)
    12 × 40 g
    €17,10€18,99
    €1,43 / stuk
    met code SPORTPOEDER bij Body & Fit
  • -10%
    Score volgt

    Smart Break

    (180)
    25 g
    €5,40€5,99
    €21,60 / 100 g
    met code SPORTPOEDER bij Body & Fit
  • -10%
    Score volgt

    Omega-3, Chia- & Lijnzaad Mix

    (89)
    396 g
    €7,20€7,99
    €1,82 / 100 g
    met code SPORTPOEDER bij Body & Fit
  • -19%
    Score volgt

    Protein

    (276)
    12 × 50 g
    €14,58€17,99
    €1,22 / stuk
    met code SPORTPOEDER bij Body & Fit
Alles van Body & Fit
€1,80€7,50 / 100 g
Bestel bij Body & Fit