Bodylab

Peanut Rockies

Inhoud

Smaak 2 smaken in 150 g

€2,49€3,99-38%
€1,66 / 100 g
Op voorraad

Je betaalt bij Bodylab, niet bij ons; wij krijgen een commissie. Dat verandert de prijs en de score niet.

Zo staat hij tegenover de rest alle chips & popcorn

Dit productBodylab€1,66per 100 gscore volgt-38%
Goedkoopst per 100 gESN€1,19per 100 gscore volgt-10%
PrijsverloopNu op het laagste punt van de afgelopen 52 dagen
Laagste€2,4914 aug
Gemiddeld€2,5152 dagen
Hoogste€2,9912 aug

Eigen meting: wij volgen deze prijs dagelijks sinds 12 augustus 2026. Laagste prijs per dag, inclusief actieprijs, zonder code.

Vergelijkbaar, andere merkenZelfde soort: chips & popcorn. Op SupplementScore en prijs per 100 g.
  • -10%
    Score volgt

    Rice Crispies

    (397)
    2 × 375 g
    €8,91€9,90
    €1,19 / 100 g
    met code SPORTPOEDER bij ESN
  • -10%
    Score volgt

    Protein Tortilla Chips

    (4205)
    300 g
    €16,64€18,49
    €5,55 / 100 g
    met code SPORTPOEDER bij More Nutrition
  • -10%
    Score volgt

    Smart Popcorn Sweet & Salty

    (533)
    24 g
    €1,80€1,99
    €7,50 / 100 g
    met code SPORTPOEDER bij Body & Fit
Alle chips & popcorn vergelijken
Bodylab
Meer van BodylabPopulair bij andere klanten
  • -37%
    Score volgt

    Protein Pudding

    (455)
    1 kg · 25 g eiwit per shake
    €30,90€48,99
    €3,09 / 100 g
    bij Bodylab
  • -10%
    Score volgt

    High Protein Wafer

    (178)
    480 g · 12 g eiwit per shake
    €20,70€22,99
    €1,73 / stuk
    met code SPORTPOEDER bij Bodylab
  • -10%
    Score volgt

    Protein

    (13)
    600 g
    €21,60€23,99
    €1,80 / stuk
    met code SPORTPOEDER bij Bodylab
  • -42%
    Score volgt

    Eat Clean Protein Bar

    (290)
    780 g · 19,5 g eiwit per reep
    €18,00€30,99
    €1,50 / stuk
    bij Bodylab
  • -37%
    Score volgt

    Soft Protein Bar

    (2)
    600 g · 14 g eiwit per reep
    €11,88€18,99
    €0,99 / stuk
    bij Bodylab
  • -10%
    Score volgt

    Crunchy Protein Bar

    (813)
    768 g · 20 g eiwit per reep
    €22,50€24,99
    €1,88 / stuk
    met code SPORTPOEDER bij Bodylab
Alles van Bodylab
€2,49€1,66 / 100 g
Bestel bij Bodylab