Body & Fit

Smart Break

Inhoud

€5,40€5,99-10%
€21,60 / 100 gmet code SPORTPOEDER
Op voorraad

Code zit al op de link. Je betaalt bij Body & Fit, niet bij ons; wij krijgen een commissie. Dat verandert de prijs en de score niet.

Zo staat hij tegenover de rest alle repen & snacks

PrijsverloopNu €2,00 boven de laagste prijs van de afgelopen 59 dagen
Laagste€3,995 aug
Gemiddeld€5,5959 dagen
Hoogste€5,9917 aug

Eigen meting: wij volgen deze prijs dagelijks sinds 5 augustus 2026. Laagste prijs per dag, inclusief actieprijs, zonder code.

Vergelijkbaar, andere merkenZelfde soort: repen & snacks. Op SupplementScore en prijs per 100 g.
  • -10%
    SupplementScore BGoed

    Protein Bar

    (557)
    12 stuks
    €22,50€25,00
    €1,88 / stuk
    met code SPORTPOEDER bij UPFRONT
  • -28%
    SupplementScore BGoed

    Protein Bars

    (799)
    12 × 55 g · 20 g eiwit per reep
    €22,53€31,29
    €1,88 / stuk
    met code SPORTPOEDER bij Body & Fit
  • -23%
    SupplementScore BGoed

    Layered Protein Bar Variety Pack

    (23)
    12 porties · 20 g eiwit per reep
    €26,09€33,99
    €2,17 / portie
    met code SPORTPOEDER bij Myprotein
Alle repen & snacks vergelijken
Body & Fit
Meer van Body & FitPopulair bij andere klanten
  • -23%
    SupplementScore BGoed

    Perfection Protein Bar

    (947)
    12 × 50 g · 16 g eiwit per reep
    €19,12€24,99
    €1,59 / stuk
    met code SPORTPOEDER bij Body & Fit
  • -23%
    SupplementScore BGoed

    High Fibre Protein Bar

    (1433)
    12 × 60 g · 16 g eiwit per reep
    €19,12€24,99
    €1,59 / stuk
    met code SPORTPOEDER bij Body & Fit
  • -10%
    Score volgt

    Smart Crunchy Wafels 12x40g

    (204)
    12 × 40 g
    €17,10€18,99
    €1,43 / stuk
    met code SPORTPOEDER bij Body & Fit
  • -10%
    Score volgt

    Smart Popcorn Sweet & Salty

    (533)
    24 g
    €1,80€1,99
    €7,50 / 100 g
    met code SPORTPOEDER bij Body & Fit
  • -10%
    Score volgt

    Omega-3, Chia- & Lijnzaad Mix

    (89)
    396 g
    €7,20€7,99
    €1,82 / 100 g
    met code SPORTPOEDER bij Body & Fit
  • -19%
    Score volgt

    Protein

    (276)
    12 × 50 g
    €14,58€17,99
    €1,22 / stuk
    met code SPORTPOEDER bij Body & Fit
Alles van Body & Fit
€5,40€21,60 / 100 g
Bestel bij Body & Fit