ESN

Rice Crispies

Inhoud

Smaak 1 smaak in 2 × 375 g

€8,91€9,90-10%
€1,19 / 100 gmet code SPORTPOEDER
Op voorraad

Code zit al op de link. Je betaalt bij ESN, niet bij ons; wij krijgen een commissie. Dat verandert de prijs en de score niet.

PrijsverloopNu €2,68 boven de laagste prijs van de afgelopen 59 dagen
Laagste€6,235 aug
Gemiddeld€7,7159 dagen
Hoogste€8,914 sep

Eigen meting: wij volgen deze prijs dagelijks sinds 5 augustus 2026. Laagste prijs per dag, inclusief actieprijs, zonder code.

Vergelijkbaar, andere merkenZelfde soort: chips & popcorn. Op SupplementScore en prijs per 100 g.
  • -38%
    Score volgt

    Peanut Rockies

    (30)
    150 g
    €2,49€3,99
    €1,66 / 100 g
    bij Bodylab
  • -10%
    Score volgt

    Protein Tortilla Chips

    (4205)
    300 g
    €16,64€18,49
    €5,55 / 100 g
    met code SPORTPOEDER bij More Nutrition
  • -10%
    Score volgt

    Smart Popcorn Sweet & Salty

    (533)
    24 g
    €1,80€1,99
    €7,50 / 100 g
    met code SPORTPOEDER bij Body & Fit
Alle chips & popcorn vergelijken
ESN
Meer van ESNPopulair bij andere klanten
  • -10%
    SupplementScore BGoed

    Designer Protein Bar

    (11931)
    12 × 45 g · 15 g eiwit per reep
    €27,81€30,90
    €2,32 / stuk
    met code SPORTPOEDER bij ESN
  • -10%
    Score volgt

    Designer Oatbar Crunchy

    (780)
    100 g
    €2,24€2,49
    €2,24 / 100 g
    met code SPORTPOEDER bij ESN
  • -10%
    Score volgt

    GOAT Bar

    (637)
    12 × 55 g · 14 g eiwit per reep
    €29,61€32,90
    €2,47 / stuk
    met code SPORTPOEDER bij ESN
  • -10%
    SupplementScore AUitstekend

    Designer Whey Protein

    (11516)
    908 g · 25 g eiwit per shake
    €41,31€45,90
    ≈ €1,36 / portie
    met code SPORTPOEDER bij ESN
  • -10%
    SupplementScore AUitstekend

    Iso Whey Protein

    (708)
    908 g · 25 g eiwit per shake
    €44,91€49,90
    ≈ €1,48 / portie
    met code SPORTPOEDER bij ESN
  • -10%
    SupplementScore A+Uitmuntend

    Ultrapure Creatine

    (2336)
    500 g
    €26,91€29,90
    ≈ €0,27 / portie
    met code SPORTPOEDER bij ESN
Alles van ESN
€8,91€1,19 / 100 g
Bestel bij ESN