Body & Fit

Protein Wraps

Inhoud

€4,50€4,99-10%
≈ €0,34 / portiemet code SPORTPOEDER
Op voorraad

Code zit al op de link. Je betaalt bij Body & Fit, niet bij ons; wij krijgen een commissie. Dat verandert de prijs en de score niet.

PrijsverloopNu op het laagste punt van de afgelopen 59 dagen
Laagste€4,995 aug
Gemiddeld€4,9959 dagen
Hoogste€4,995 aug

Eigen meting: wij volgen deze prijs dagelijks sinds 5 augustus 2026. Laagste prijs per dag, inclusief actieprijs, zonder code.

Vergelijkbaar, andere merkenZelfde soort: maaltijden. Op SupplementScore en prijs per portie.
  • -10%
    Score volgt

    Protein Wrap

    (1651)
    372 g · 11 g eiwit per shake
    €4,49€4,99
    €0,75 / stuk
    met code SPORTPOEDER bij More Nutrition
  • -10%
    Score volgt

    Medjool Dadels

    (2)
    650 g
    €7,20€8,00
    €1,11 / 100 g
    met code SPORTPOEDER bij UPFRONT
  • Score volgt

    Kant-en-Klare Kipfilet

    100 g
    €2,19
    €2,19 / 100 g
    bij XXL Nutrition
Alle maaltijden vergelijken
Body & Fit
Meer van Body & FitPopulair bij andere klanten
  • -10%
    Score volgt

    WheyChoco Chocoladepasta

    (383)
    250 g
    €5,85€6,49
    ≈ €0,70 / portie
    met code SPORTPOEDER bij Body & Fit
  • -10%
    Score volgt

    Pindakaas

    (183)
    500 g
    €4,95€5,49
    €0,99 / 100 g
    met code SPORTPOEDER bij Body & Fit
  • -10%
    Score volgt

    Biologische

    (172)
    500 g
    €5,85€6,49
    €1,17 / 100 g
    met code SPORTPOEDER bij Body & Fit
  • -10%
    Score volgt

    American Protein Pannenkoekenmix

    (120)
    1 kg
    €19,80€21,99
    €1,98 / 100 g
    met code SPORTPOEDER bij Body & Fit
  • -10%
    Score volgt

    Vegan Protein Pancakes Natural

    (4)
    250 g
    €8,55€9,49
    €3,42 / 100 g
    met code SPORTPOEDER bij Body & Fit
  • -10%
    Score volgt

    Biologische Cashewpasta

    (46)
    170 g
    €6,75€7,49
    €3,97 / 100 g
    met code SPORTPOEDER bij Body & Fit
Alles van Body & Fit
€4,50≈ €0,34 / portie
Bestel bij Body & Fit