XXL Nutrition

Viscollageen Plus+

Inhoud

€21,99
Op voorraad

Je betaalt bij XXL Nutrition, niet bij ons; wij krijgen een commissie. Dat verandert de prijs en de score niet.

PrijsverloopNu op het laagste punt van de afgelopen 58 dagen
Laagste€21,995 aug
Gemiddeld€21,9958 dagen
Hoogste€21,995 aug

Eigen meting: wij volgen deze prijs dagelijks sinds 5 augustus 2026. Laagste prijs per dag, inclusief actieprijs, zonder code.

Vergelijkbaar, andere merkenZelfde soort: collageen. Op SupplementScore en prijs per portie.
  • Score volgt

    Amino 1000 Collageen Vitamine C Tryptofaan

    (6)
    190 tabletten
    €28,99
    €0,15 / stuk
    bij Holland & Barrett
  • -23%
    Score volgt

    Collageenpoeder

    (2)
    30 porties · 18 g eiwit per shake
    €34,64€44,99
    €1,15 / portie
    met code SPORTPOEDER bij Myprotein
  • -10%
    Score volgt

    Pure Collagen Peptides

    (122)
    600 g · 18 g eiwit per shake
    €25,20€27,99
    €4,20 / 100 g
    met code SPORTPOEDER bij Body & Fit
Alle collageen vergelijken
XXL Nutrition
Meer van XXL NutritionPopulair bij andere klanten
  • Score volgt

    Collageen

    450 g
    €23,99
    €5,33 / 100 g
    bij XXL Nutrition
  • Score volgt

    G.T.L. Gym Tan Lotion

    250 ml
    €24,99
    €10,00 / 100 ml
    bij XXL Nutrition
  • Score volgt

    Collageen Type 1 Poeder

    €27,50
    bij XXL Nutrition
  • Score volgt

    Verteringsenzymen

    60 tabletten
    €12,99
    €0,22 / stuk
    bij XXL Nutrition
  • Score volgt

    XXL Nutrition 5-HTP 100 mg

    60 capsules
    €7,99
    €0,13 / stuk
    bij XXL Nutrition
  • Score volgt

    L-Theanine 200 mg

    60 capsules
    €9,99
    €0,17 / stuk
    bij XXL Nutrition
Alles van XXL Nutrition
€21,99
Bestel bij XXL Nutrition