Body & Fit

Pure Collagen Peptides

Inhoud

€25,20€27,99-10%
€4,20 / 100 gmet code SPORTPOEDER
Op voorraad

Code zit al op de link. Je betaalt bij Body & Fit, niet bij ons; wij krijgen een commissie. Dat verandert de prijs en de score niet.

Zo staat hij tegenover de rest alle collageen

Dit productBody & Fit€4,20per 100 gscore volgt-10%
Goedkoopst per 100 gProzis€3,60per 100 gscore volgt-10%
PrijsverloopNu op het laagste punt van de afgelopen 6 dagen
Laagste€27,9926 sep
Gemiddeld€27,996 dagen
Hoogste€27,9926 sep

Eigen meting: wij volgen deze prijs dagelijks sinds 26 september 2026. Laagste prijs per dag, inclusief actieprijs, zonder code.

Vergelijkbaar, andere merkenZelfde soort: collageen. Op SupplementScore en prijs per 100 g.
  • Score volgt

    Amino 1000 Collageen Vitamine C Tryptofaan

    (6)
    190 tabletten
    €28,99
    €0,15 / stuk
    bij Holland & Barrett
  • -23%
    Score volgt

    Collageenpoeder

    (2)
    30 porties · 18 g eiwit per shake
    €34,64€44,99
    €1,15 / portie
    met code SPORTPOEDER bij Myprotein
  • -10%
    VITAL PROTEINS Score volgt

    Marine Collagen

    (16)
    221 g
    €36,00€39,99
    ≈ €4,89 / portie
    met code SPORTPOEDER bij Body & Fit
Alle collageen vergelijken
Body & Fit
Meer van Body & FitPopulair bij andere klanten
  • -10%
    Score volgt

    D-aspartic Acid

    (19)
    189 g
    €19,80€21,99
    €10,48 / 100 g
    met code SPORTPOEDER bij Body & Fit
  • -10%
    Score volgt

    Ashwagandha Poeder Biologisch

    (30)
    350 g
    €9,90€10,99
    €2,83 / 100 g
    met code SPORTPOEDER bij Body & Fit
  • -10%
    Score volgt

    Maca Poeder Biologisch

    (33)
    500 g
    €9,90€10,99
    €1,98 / 100 g
    met code SPORTPOEDER bij Body & Fit
  • -10%
    Score volgt

    Acai Poeder

    (13)
    300 g
    €14,40€15,99
    €4,80 / 100 g
    met code SPORTPOEDER bij Body & Fit
  • -10%
    Score volgt

    Melatonin

    (22)
    180 tabletten
    €7,65€8,49
    €0,043 / stuk
    met code SPORTPOEDER bij Body & Fit
  • -10%
    Score volgt

    Ashwagandha KSM-66® 300mg

    (161)
    90 capsules
    €17,10€18,99
    €0,19 / stuk
    met code SPORTPOEDER bij Body & Fit
Alles van Body & Fit
€25,20€4,20 / 100 g
Bestel bij Body & Fit