Upfront

Rauwe Honing

Inhoud

Smaak 2 smaken in 350 g

€4,50€5,00-10%
€1,29 / 100 gmet code SPORTPOEDER
Op voorraad

Code zit al op de link. Je betaalt bij UPFRONT, niet bij ons; wij krijgen een commissie. Dat verandert de prijs en de score niet.

Zo staat hij tegenover de rest alle sauzen & smaakmakers

Dit productUpfront€1,29per 100 gscore volgt-10%
Goedkoopst per 100 gProzis€0,76per 100 gscore volgt-10%
PrijsverloopNu op het laagste punt van de afgelopen 58 dagen
Laagste€5,005 aug
Gemiddeld€5,0058 dagen
Hoogste€5,005 aug

Eigen meting: wij volgen deze prijs dagelijks sinds 5 augustus 2026. Laagste prijs per dag, inclusief actieprijs, zonder code.

Vergelijkbaar, andere merkenZelfde soort: sauzen & smaakmakers. Op SupplementScore en prijs per 100 g.
  • -10%
    Score volgt

    Zero currysaus

    (2164)
    355 g
    €2,69€2,99
    €0,76 / 100 g
    met code SPORTPOEDER bij Prozis
  • -10%
    2BSLIM SAUZEN Score volgt

    2BSlim Spicy Knoflook saus

    250 ml
    €3,60€3,99
    €1,44 / 100 ml
    met code SPORTPOEDER bij Body & Fit
  • -44%
    Score volgt

    ZERO Barista Sirup Bomb Box

    (1500)
    325 g
    €9,99€17,99
    €2,00 / stuk
    bij Bodylab
Alle sauzen & smaakmakers vergelijken
Upfront
Meer van UpfrontPopulair bij andere klanten
  • -10%
    Score volgt

    Flavour Powder

    (1176)
    110 g
    €9,90€11,00
    €9,00 / 100 g
    met code SPORTPOEDER bij UPFRONT
  • -10%
    Score volgt

    Hagel

    (204)
    200 g
    €3,15€3,50
    €1,58 / 100 g
    met code SPORTPOEDER bij UPFRONT
  • -10%
    Score volgt

    Eiwit Rijstpudding

    (489)
    1 kg
    €21,60€24,00
    €2,16 / 100 g
    met code SPORTPOEDER bij UPFRONT
  • -10%
    Score volgt

    Koffiebonen

    (138)
    450 g
    €8,55€9,50
    €1,90 / 100 g
    met code SPORTPOEDER bij UPFRONT
  • -10%
    Score volgt

    Eiwit Chiapudding

    (494)
    700 g
    €15,30€17,00
    €2,19 / 100 g
    met code SPORTPOEDER bij UPFRONT
  • -10%
    Score volgt

    Hazelnootpasta

    (439)
    275 g
    €4,05€4,50
    €1,47 / 100 g
    met code SPORTPOEDER bij UPFRONT
Alles van Upfront
€4,50€1,29 / 100 g
Bestel bij UPFRONT