Upfront

Eiwit Rijstpudding

Inhoud

Smaak 2 smaken in 1 kg

€21,60€24,00-10%
€2,16 / 100 gmet code SPORTPOEDER
Op voorraad

Code zit al op de link. Je betaalt bij UPFRONT, niet bij ons; wij krijgen een commissie. Dat verandert de prijs en de score niet.

Zo staat hij tegenover de rest alle oats & ontbijt

Dit productUpfront€2,16per 100 gscore volgt-10%
Goedkoopst per 100 gBody & Fit€0,32per 100 gscore volgt-21%
PrijsverloopNu op het laagste punt van de afgelopen 59 dagen
Laagste€24,005 aug
Gemiddeld€24,0059 dagen
Hoogste€24,005 aug

Eigen meting: wij volgen deze prijs dagelijks sinds 5 augustus 2026. Laagste prijs per dag, inclusief actieprijs, zonder code.

Vergelijkbaar, andere merkenZelfde soort: oats & ontbijt. Op SupplementScore en prijs per 100 g.
  • -10%
    Score volgt

    High Protein Cornflakes Choco Duo

    (974)
    175 g
    €3,41€3,79
    ≈ €0,58 / portie
    met code SPORTPOEDER bij Prozis
  • -41%
    Score volgt

    Instant Maize Pudding

    (5159)
    1,5 kg
    €9,99€16,90
    €0,67 / 100 g
    bij Bodylab
  • -10%
    Score volgt

    Designer Rijstpudding

    (1620)
    3 kg
    €29,61€32,90
    €0,99 / 100 g
    met code SPORTPOEDER bij ESN
Alle oats & ontbijt vergelijken
Upfront
Meer van UpfrontPopulair bij andere klanten
  • -10%
    Score volgt

    Rauwe Honing

    (696)
    350 g
    €4,50€5,00
    €1,29 / 100 g
    met code SPORTPOEDER bij UPFRONT
  • -10%
    Score volgt

    Flavour Powder

    (1176)
    110 g
    €9,90€11,00
    €9,00 / 100 g
    met code SPORTPOEDER bij UPFRONT
  • -10%
    Score volgt

    Hagel

    (204)
    200 g
    €3,15€3,50
    €1,58 / 100 g
    met code SPORTPOEDER bij UPFRONT
  • -10%
    Score volgt

    Koffiebonen

    (138)
    450 g
    €8,55€9,50
    €1,90 / 100 g
    met code SPORTPOEDER bij UPFRONT
  • -10%
    Score volgt

    Eiwit Chiapudding

    (494)
    700 g
    €15,30€17,00
    €2,19 / 100 g
    met code SPORTPOEDER bij UPFRONT
  • -10%
    Score volgt

    Hazelnootpasta

    (439)
    275 g
    €4,05€4,50
    €1,47 / 100 g
    met code SPORTPOEDER bij UPFRONT
Alles van Upfront
€21,60€2,16 / 100 g
Bestel bij UPFRONT