Inhoud 2 maten

Smaak 5 smaken in 200 g

€5,39€5,99-10%
≈ €0,81 / portiemet code SPORTPOEDER
Op voorraad

Code zit al op de link. Je betaalt bij Prozis, niet bij ons; wij krijgen een commissie. Dat verandert de prijs en de score niet.

Zo staat hij tegenover de rest alle eten & ontbijt

Dit productProzis€0,81per portiescore volgt-10%
Goedkoopst per portieBody & Fit€0,34per portiescore volgt-10%
PrijsverloopNu op het laagste punt van de afgelopen 35 dagen
Laagste€5,9929 aug
Gemiddeld€5,9935 dagen
Hoogste€5,9929 aug

Eigen meting: wij volgen deze prijs dagelijks sinds 29 augustus 2026. Laagste prijs per dag, inclusief actieprijs, zonder code.

Vergelijkbaar, andere merkenZelfde soort: eten & ontbijt. Op SupplementScore en prijs per portie.
  • -10%
    Score volgt

    WheyChoco Chocoladepasta

    (383)
    250 g
    €5,85€6,49
    ≈ €0,70 / portie
    met code SPORTPOEDER bij Body & Fit
  • -10%
    Score volgt

    Rauwe Honing

    (696)
    350 g
    €4,50€5,00
    €1,29 / 100 g
    met code SPORTPOEDER bij UPFRONT
  • -10%
    2BSLIM SAUZEN Score volgt

    2BSlim Spicy Knoflook saus

    250 ml
    €3,60€3,99
    €1,44 / 100 ml
    met code SPORTPOEDER bij Body & Fit
Alle eten & ontbijt vergelijken
Prozis
Meer van ProzisPopulair bij andere klanten
  • -10%
    Score volgt

    High Protein Cornflakes Choco Duo

    (974)
    175 g
    €3,41€3,79
    ≈ €0,58 / portie
    met code SPORTPOEDER bij Prozis
  • -10%
    Score volgt

    Instant volkoren haver wei

    (28917)
    1 kg
    €4,94€5,49
    €0,49 / 100 g
    met code SPORTPOEDER bij Prozis
  • -10%
    Score volgt

    Zero currysaus

    (2164)
    355 g
    €2,69€2,99
    €0,76 / 100 g
    met code SPORTPOEDER bij Prozis
  • -10%
    Score volgt

    Instant eiwitpannenkoek

    (2843)
    1 kg
    €17,99€19,99
    €1,80 / 100 g
    met code SPORTPOEDER bij Prozis
  • -10%
    Score volgt

    Zero Chipotle Ranch

    (1485)
    355 g
    €2,69€2,99
    €0,76 / 100 g
    met code SPORTPOEDER bij Prozis
  • -10%
    Score volgt

    Zero

    (13993)
    355 g
    €2,69€2,99
    €0,76 / 100 g
    met code SPORTPOEDER bij Prozis
Alles van Prozis
€5,39≈ €0,81 / portie
Bestel bij Prozis