Prozis

Spirulina 3000 mg

Inhoud 2 maten

€8,09€8,99-10%
€0,090 / stukmet code SPORTPOEDER
Op voorraad

Code zit al op de link. Je betaalt bij Prozis, niet bij ons; wij krijgen een commissie. Dat verandert de prijs en de score niet.

Zo staat hij tegenover de rest alle greens & superfoods

Dit productProzis€0,09per stukscore volgt-10%
Goedkoopst per stukSwanson€0,06per stukscore volgt-10%
PrijsverloopNu op het laagste punt van de afgelopen 35 dagen
Laagste€8,9929 aug
Gemiddeld€8,9935 dagen
Hoogste€8,9929 aug

Eigen meting: wij volgen deze prijs dagelijks sinds 29 augustus 2026. Laagste prijs per dag, inclusief actieprijs, zonder code.

Vergelijkbaar, andere merkenZelfde soort: greens & superfoods. Op SupplementScore en prijs per stuk.
  • -39%
    Score volgt

    Concentrated Greens

    (9)
    120 capsules
    €21,90€35,99
    €0,18 / stuk
    bij Bodylab
  • Score volgt

    Matcha Theepoeder 500 mg

    100 capsules
    €18,99
    €0,19 / stuk
    bij XXL Nutrition
  • -23%
    Score volgt

    Green Superfoods

    (2)
    50 porties
    €34,64€44,99
    €0,69 / portie
    met code SPORTPOEDER bij Myprotein
Alle greens & superfoods vergelijken
Prozis
Meer van ProzisPopulair bij andere klanten
  • -10%
    Score volgt

    100% Hydro Collageen Peptiden

    (25)
    300 g
    €17,99€19,99
    €6,00 / 100 g
    met code SPORTPOEDER bij Prozis
  • -10%
    Score volgt

    PeptiPlus™ Gehydrolyseerd collageen-eiwit

    (1032)
    900 g
    €43,19€47,99
    ≈ €1,44 / portie
    met code SPORTPOEDER bij Prozis
  • -10%
    Score volgt

    Collageen Magnesium

    (10240)
    300 g
    €10,79€11,99
    €3,60 / 100 g
    met code SPORTPOEDER bij Prozis
  • -10%
    Score volgt

    Peptan® Hydrolyzed Marine Collagen Peptides

    (2315)
    200 g
    €13,49€14,99
    €6,75 / 100 g
    met code SPORTPOEDER bij Prozis
  • -10%
    Score volgt

    Collageen Magnesium

    (5526)
    90 tabletten
    €8,09€8,99
    €0,090 / stuk
    met code SPORTPOEDER bij Prozis
  • -10%
    Score volgt

    Collageenconcentraat

    (6408)
    90 capsules
    €14,39€15,99
    €0,16 / stuk
    met code SPORTPOEDER bij Prozis
Alles van Prozis
€8,09€0,090 / stuk
Bestel bij Prozis