Prozis

PeptiPlus™ Gehydrolyseerd collageen-eiwit

Inhoud

Smaak 3 smaken in 900 g, prijs verschilt per smaak

€43,19€47,99-10%
≈ €1,44 / portiemet code SPORTPOEDER
Op voorraad

Code zit al op de link. Je betaalt bij Prozis, niet bij ons; wij krijgen een commissie. Dat verandert de prijs en de score niet.

Zo staat hij tegenover de rest alle collageen

Dit productProzis€1,44per portiescore volgt-10%
Goedkoopst per portieMyprotein€1,08per portiescore volgt-23%
PrijsverloopNu op het laagste punt van de afgelopen 35 dagen
Laagste€47,9929 aug
Gemiddeld€47,9935 dagen
Hoogste€47,9929 aug

Eigen meting: wij volgen deze prijs dagelijks sinds 29 augustus 2026. Laagste prijs per dag, inclusief actieprijs, zonder code.

Vergelijkbaar, andere merkenZelfde soort: collageen. Op SupplementScore en prijs per portie.
  • Score volgt

    Amino 1000 Collageen Vitamine C Tryptofaan

    (6)
    190 tabletten
    €28,99
    €0,15 / stuk
    bij Holland & Barrett
  • -23%
    Score volgt

    Collageenpoeder

    (2)
    30 porties · 18 g eiwit per shake
    €34,64€44,99
    €1,15 / portie
    met code SPORTPOEDER bij Myprotein
  • -10%
    Score volgt

    Pure Collagen Peptides

    (122)
    600 g · 18 g eiwit per shake
    €25,20€27,99
    €4,20 / 100 g
    met code SPORTPOEDER bij Body & Fit
Alle collageen vergelijken
Prozis
Meer van ProzisPopulair bij andere klanten
  • -10%
    Score volgt

    100% Hydro Collageen Peptiden

    (25)
    300 g
    €17,99€19,99
    €6,00 / 100 g
    met code SPORTPOEDER bij Prozis
  • -10%
    Score volgt

    Collageen Magnesium

    (10240)
    300 g
    €10,79€11,99
    €3,60 / 100 g
    met code SPORTPOEDER bij Prozis
  • -10%
    Score volgt

    Peptan® Hydrolyzed Marine Collagen Peptides

    (2315)
    200 g
    €13,49€14,99
    €6,75 / 100 g
    met code SPORTPOEDER bij Prozis
  • -10%
    Score volgt

    Collageen Magnesium

    (5526)
    90 tabletten
    €8,09€8,99
    €0,090 / stuk
    met code SPORTPOEDER bij Prozis
  • -10%
    Score volgt

    Collageenconcentraat

    (6408)
    90 capsules
    €14,39€15,99
    €0,16 / stuk
    met code SPORTPOEDER bij Prozis
  • -10%
    Score volgt

    Glucosamine Chondroitin

    (2667)
    30 tabletten
    €9,89€10,99
    €0,33 / stuk
    met code SPORTPOEDER bij Prozis
Alles van Prozis
€43,19≈ €1,44 / portie
Bestel bij Prozis