Myprotein

Origin Intra-Workout Candy

Myprotein Origin Intra-Workout Candy 1.2 kg kost €22,49 bij Myprotein met kortingscode SPORTPOEDER (normaal €28,99). Dat is €1,87 per 100 g.

Inhoud

Smaak 3 smaken in 1.2 kg, prijs verschilt per smaak

€22,49€28,99-22%
€1,87 / 100 gmet code SPORTPOEDER
Op voorraad

Code zit al op de link. Je betaalt bij Myprotein, niet bij ons; wij krijgen een commissie. Dat verandert de prijs en de score niet.

PrijsverloopNu op het laagste punt van de afgelopen 61 dagen
Laagste€24,993 okt
Gemiddeld€39,0161 dagen
Hoogste€40,9920 sep

Eigen meting: wij volgen deze prijs dagelijks sinds 5 augustus 2026. Laagste prijs per dag, inclusief actieprijs, zonder code.

Vergelijkbaar, andere merkenZelfde soort: tijdens & na de training. Op SupplementScore en prijs per 100 g.
  • -10%
    Score volgt

    Iso Gold Intra Workout

    (17699)
    1 kg
    €22,50€24,99
    €2,25 / 100 g
    met code SPORTPOEDER bij Clean Nutrition
  • Score volgt

    Advanced Post Workout Fruit

    2,1 kg
    €59,99
    €2,86 / 100 g
    bij XXL Nutrition
  • -10%
    Score volgt

    Rego Rapid Recovery Drink

    (5)
    500 g
    €14,40€15,99
    €2,88 / 100 g
    met code SPORTPOEDER bij Body & Fit
Alle tijdens & na de training vergelijken
Myprotein
Meer van MyproteinPopulair bij andere klanten
  • -24%
    Score volgt

    Origin Mass Gainer

    (1)
    2,74 kg
    €45,89€59,99
    €1,67 / 100 g
    met code SPORTPOEDER bij Myprotein
  • -24%
    Score volgt

    Advanced Weight Gainer

    (29)
    2,5 kg · 35 g eiwit per shake
    €45,89€59,99
    €1,84 / 100 g
    met code SPORTPOEDER bij Myprotein
  • -22%
    Score volgt

    100% Maltodextrine Koolhydraten

    (2)
    2,5 kg
    €20,24€25,99
    €0,81 / 100 g
    met code SPORTPOEDER bij Myprotein
  • -21%
    Score volgt

    THE Recovery HYROX

    16 porties
    €19,79€24,99
    €1,24 / portie
    met code SPORTPOEDER bij Myprotein
  • -23%
    Score volgt

    THE Recovery

    16 porties
    €33,29€42,99
    €2,08 / portie
    met code SPORTPOEDER bij Myprotein
  • -23%
    Score volgt

    Clear All-In-One

    (3)
    13 porties
    €44,54€57,99
    €3,43 / portie
    met code SPORTPOEDER bij Myprotein
Alles van Myprotein
€22,49€1,87 / 100 g
Bestel bij Myprotein