Myprotein

100% Maltodextrine Koolhydraten

Myprotein 100% Maltodextrine Koolhydraten 2.5 kg kost €20,24 bij Myprotein met kortingscode SPORTPOEDER (normaal €25,99). Dat is €0,81 per 100 g.

Inhoud

€20,24€25,99-22%
€0,81 / 100 gmet code SPORTPOEDER
Op voorraad

Code zit al op de link. Je betaalt bij Myprotein, niet bij ons; wij krijgen een commissie. Dat verandert de prijs en de score niet.

Zo staat hij tegenover de rest alle koolhydraten

Dit productMyprotein€0,81per 100 gscore volgt-22%
Goedkoopst per 100 gBody & Fit€0,63per 100 gscore volgt-37%
PrijsverloopNu €0,50 boven de laagste prijs van de afgelopen 61 dagen
Laagste€21,992 sep
Gemiddeld€22,5761 dagen
Hoogste€22,995 aug

Eigen meting: wij volgen deze prijs dagelijks sinds 5 augustus 2026. Laagste prijs per dag, inclusief actieprijs, zonder code.

Vergelijkbaar, andere merkenZelfde soort: koolhydraten. Op SupplementScore en prijs per 100 g.
  • -37%
    Score volgt

    Dextrose Pure

    (49)
    1 kg
    €6,30€9,99
    €0,63 / 100 g
    met code SPORTPOEDER bij Body & Fit
  • Tijdelijk niet leverbaar
    Score volgt

    Easy Rice Carbs

    (10)
    2 kg
    €15,99€25,99
    €0,80 / 100 g
    bij Bodylab
  • Score volgt

    DextroJuice Pro

    2 kg
    €19,99
    €1,00 / 100 g
    bij XXL Nutrition
Alle koolhydraten vergelijken
Myprotein
Meer van MyproteinPopulair bij andere klanten
  • -24%
    Score volgt

    Origin Mass Gainer

    (1)
    2,74 kg
    €45,89€59,99
    €1,67 / 100 g
    met code SPORTPOEDER bij Myprotein
  • -24%
    Score volgt

    Advanced Weight Gainer

    (29)
    2,5 kg · 35 g eiwit per shake
    €45,89€59,99
    €1,84 / 100 g
    met code SPORTPOEDER bij Myprotein
  • -22%
    Score volgt

    Origin Intra-Workout Candy

    1,2 kg
    €22,49€28,99
    €1,87 / 100 g
    met code SPORTPOEDER bij Myprotein
  • -21%
    Score volgt

    THE Recovery HYROX

    16 porties
    €19,79€24,99
    €1,24 / portie
    met code SPORTPOEDER bij Myprotein
  • -23%
    Score volgt

    THE Recovery

    16 porties
    €33,29€42,99
    €2,08 / portie
    met code SPORTPOEDER bij Myprotein
  • -23%
    Score volgt

    Clear All-In-One

    (3)
    13 porties
    €44,54€57,99
    €3,43 / portie
    met code SPORTPOEDER bij Myprotein
Alles van Myprotein
€20,24€0,81 / 100 g
Bestel bij Myprotein