Myprotein

Gepofte eiwitchips Thai Sweet Chilli

Inhoud

Smaak 1 smaak in

€7,64€9,99-24%
met code SPORTPOEDER
Op voorraad

Code zit al op de link. Je betaalt bij Myprotein, niet bij ons; wij krijgen een commissie. Dat verandert de prijs en de score niet.

PrijsverloopNu €3,49 boven de laagste prijs van de afgelopen 59 dagen
Laagste€5,002 sep
Gemiddeld€7,6859 dagen
Hoogste€8,995 aug

Eigen meting: wij volgen deze prijs dagelijks sinds 5 augustus 2026. Laagste prijs per dag, inclusief actieprijs, zonder code.

Vergelijkbaar, andere merkenZelfde soort: chips & popcorn. Op SupplementScore en prijs per portie.
  • -10%
    Score volgt

    Rice Crispies

    (397)
    2 × 375 g
    €8,91€9,90
    €1,19 / 100 g
    met code SPORTPOEDER bij ESN
  • -38%
    Score volgt

    Peanut Rockies

    (30)
    150 g
    €2,49€3,99
    €1,66 / 100 g
    bij Bodylab
  • -10%
    Score volgt

    Protein Tortilla Chips

    (4205)
    300 g
    €16,64€18,49
    €5,55 / 100 g
    met code SPORTPOEDER bij More Nutrition
Alle chips & popcorn vergelijken
Myprotein
Meer van MyproteinPopulair bij andere klanten
  • -23%
    SupplementScore BGoed

    Layered Protein Bar Variety Pack

    (23)
    12 porties · 20 g eiwit per reep
    €26,09€33,99
    €2,17 / portie
    met code SPORTPOEDER bij Myprotein
  • -10%
    SupplementScore BGoed

    MyProtein 6-Layer Protein Bar

    (5)
    €2,69€2,99
    met code SPORTPOEDER bij Myprotein
  • -21%
    SupplementScore BGoed

    Layered Protein Bar Gingerbread

    60 g
    €25,19€31,99
    €41,98 / 100 g
    met code SPORTPOEDER bij Myprotein
  • -23%
    Score volgt

    Low-Sugar Flapjack

    (6)
    €19,34€24,99
    met code SPORTPOEDER bij Myprotein
  • -22%
    Score volgt

    FlavPowders

    (6)
    65 porties
    €8,54€10,99
    €0,13 / portie
    met code SPORTPOEDER bij Myprotein
  • -24%
    Score volgt

    Impact Diet Whey

    (50)
    1 kg
    €30,59€39,99
    ≈ €0,92 / portie
    met code SPORTPOEDER bij Myprotein
Alles van Myprotein
€7,64
Bestel bij Myprotein