Mutant

Mass

Mutant Mass 2200 g kost €31,05 bij Body & Fit met kortingscode SPORTPOEDER (normaal €34,49). Dat is €1,41 per 100 g.

Inhoud 2 maten

€31,05€34,49-10%
€1,41 / 100 gmet code SPORTPOEDER
Op voorraad

Code zit al op de link. Je betaalt bij Body & Fit, niet bij ons; wij krijgen een commissie. Dat verandert de prijs en de score niet.

Zo staat hij tegenover de rest alle weight gainers

Dit productMutant€1,41per 100 gscore volgt-10%
Goedkoopst per 100 gProzis€0,87per 100 gscore volgt-10%
PrijsverloopNu op het laagste punt van de afgelopen 52 dagen
Laagste€34,4914 aug
Gemiddeld€34,4952 dagen
Hoogste€34,4914 aug

Eigen meting: wij volgen deze prijs dagelijks sinds 14 augustus 2026. Laagste prijs per dag, inclusief actieprijs, zonder code.

Vergelijkbaar, andere merkenZelfde soort: weight gainers. Op SupplementScore en prijs per 100 g.
  • -10%
    INTERACTIVE NUTRITION Score volgt

    Mammoth Mass

    (280)
    6,8 kg
    €76,50€84,99
    €1,13 / 100 g
    met code SPORTPOEDER bij Body & Fit
  • -25%
    Score volgt

    Serious Mass

    (7)
    2,67 kg
    €35,24€46,99
    €1,32 / 100 g
    bij Holland & Barrett
  • -10%
    Score volgt

    Bulk (Weight gainer)

    (151)
    2,5 kg
    €35,96€39,95
    €1,44 / 100 g
    met code SPORTPOEDER bij KOSSO
Alle weight gainers vergelijken
€31,05€1,41 / 100 g
Bestel bij Body & Fit