Interactive Nutrition

Mammoth Mass

Interactive Nutrition Mammoth Mass 6800 g kost €76,50 bij Body & Fit met kortingscode SPORTPOEDER (normaal €84,99). Dat is €1,13 per 100 g.

Inhoud 2 maten

€76,50€84,99-10%
€1,13 / 100 gmet code SPORTPOEDER
Op voorraad

Code zit al op de link. Je betaalt bij Body & Fit, niet bij ons; wij krijgen een commissie. Dat verandert de prijs en de score niet.

Zo staat hij tegenover de rest alle weight gainers

Dit productInteractive Nutrition€1,13per 100 gscore volgt-10%
Goedkoopst per 100 gProzis€0,87per 100 gscore volgt-10%
PrijsverloopNu op het laagste punt van de afgelopen 4 dagen
Laagste€84,991 okt
Gemiddeld€84,994 dagen
Hoogste€84,991 okt

Eigen meting: wij volgen deze prijs dagelijks sinds 1 oktober 2026. Laagste prijs per dag, inclusief actieprijs, zonder code.

Vergelijkbaar, andere merkenZelfde soort: weight gainers. Op SupplementScore en prijs per 100 g.
  • -25%
    Score volgt

    Serious Mass

    (7)
    2,67 kg
    €35,24€46,99
    €1,32 / 100 g
    bij Holland & Barrett
  • -10%
    Score volgt

    Mass

    (102)
    2,2 kg
    €31,05€34,49
    €1,41 / 100 g
    met code SPORTPOEDER bij Body & Fit
  • -10%
    Score volgt

    Bulk (Weight gainer)

    (151)
    2,5 kg
    €35,96€39,95
    €1,44 / 100 g
    met code SPORTPOEDER bij KOSSO
Alle weight gainers vergelijken
€76,50€1,13 / 100 g
Bestel bij Body & Fit