Body & Fit

Vegan Protein Pancakes Natural

Inhoud

€8,55€9,49-10%
€3,42 / 100 gmet code SPORTPOEDER
Op voorraad

Code zit al op de link. Je betaalt bij Body & Fit, niet bij ons; wij krijgen een commissie. Dat verandert de prijs en de score niet.

Zo staat hij tegenover de rest alle oats & ontbijt

Dit productBody & Fit€3,42per 100 gscore volgt-10%
Goedkoopst per 100 gMyprotein€0,38per 100 gscore volgt-21%
PrijsverloopNu op het laagste punt van de afgelopen 59 dagen
Laagste€9,495 aug
Gemiddeld€9,4959 dagen
Hoogste€9,495 aug

Eigen meting: wij volgen deze prijs dagelijks sinds 5 augustus 2026. Laagste prijs per dag, inclusief actieprijs, zonder code.

Vergelijkbaar, andere merkenZelfde soort: oats & ontbijt. Op SupplementScore en prijs per 100 g.
  • -10%
    Score volgt

    High Protein Cornflakes Choco Duo

    (974)
    175 g
    €3,41€3,79
    ≈ €0,58 / portie
    met code SPORTPOEDER bij Prozis
  • -41%
    Score volgt

    Instant Maize Pudding

    (5159)
    1,5 kg
    €9,99€16,90
    €0,67 / 100 g
    bij Bodylab
  • -10%
    Score volgt

    Designer Rijstpudding

    (1620)
    3 kg
    €29,61€32,90
    €0,99 / 100 g
    met code SPORTPOEDER bij ESN
Alle oats & ontbijt vergelijken
Body & Fit
Meer van Body & FitPopulair bij andere klanten
  • -10%
    Score volgt

    WheyChoco Chocoladepasta

    (383)
    250 g
    €5,85€6,49
    ≈ €0,70 / portie
    met code SPORTPOEDER bij Body & Fit
  • -10%
    Score volgt

    Protein Wraps

    (386)
    395 g · 13 g eiwit per shake
    €4,50€4,99
    ≈ €0,34 / portie
    met code SPORTPOEDER bij Body & Fit
  • -10%
    Score volgt

    Pindakaas

    (183)
    500 g
    €4,95€5,49
    €0,99 / 100 g
    met code SPORTPOEDER bij Body & Fit
  • -10%
    Score volgt

    Biologische

    (172)
    500 g
    €5,85€6,49
    €1,17 / 100 g
    met code SPORTPOEDER bij Body & Fit
  • -10%
    Score volgt

    American Protein Pannenkoekenmix

    (120)
    1 kg
    €19,80€21,99
    €1,98 / 100 g
    met code SPORTPOEDER bij Body & Fit
  • -10%
    Score volgt

    Biologische Cashewpasta

    (46)
    170 g
    €6,75€7,49
    €3,97 / 100 g
    met code SPORTPOEDER bij Body & Fit
Alles van Body & Fit
€8,55€3,42 / 100 g
Bestel bij Body & Fit