Body & Fit

Protein Bar Crunchy

Inhoud

€23,40€25,99-10%
€52,00 / 100 gmet code SPORTPOEDER
Op voorraad

Code zit al op de link. Je betaalt bij Body & Fit, niet bij ons; wij krijgen een commissie. Dat verandert de prijs en de score niet.

Zo staat hij tegenover de rest alle eiwitrepen

PrijsverloopNu €11,00 boven de laagste prijs van de afgelopen 59 dagen
Laagste€14,9919 aug
Gemiddeld€19,0259 dagen
Hoogste€25,995 aug

Eigen meting: wij volgen deze prijs dagelijks sinds 5 augustus 2026. Laagste prijs per dag, inclusief actieprijs, zonder code.

Score volgt
Nog geen SupplementScore Dit product staat op de lijst. De letter komt hier zodra het etiket is nagekeken volgens de scorekaart van deze categorie.

Zo werkt de SupplementScore

Vergelijkbaar, andere merkenZelfde soort: eiwitrepen. Op SupplementScore en prijs per 100 g.
  • -10%
    SupplementScore BGoed

    Protein Bar

    (557)
    12 stuks
    €22,50€25,00
    €1,88 / stuk
    met code SPORTPOEDER bij UPFRONT
  • -28%
    SupplementScore BGoed

    Protein Bars

    (799)
    12 × 55 g · 20 g eiwit per reep
    €22,53€31,29
    €1,88 / stuk
    met code SPORTPOEDER bij Body & Fit
  • -23%
    SupplementScore BGoed

    Layered Protein Bar Variety Pack

    (23)
    12 porties · 20 g eiwit per reep
    €26,09€33,99
    €2,17 / portie
    met code SPORTPOEDER bij Myprotein
Alle eiwitrepen vergelijken
Body & Fit
Meer van Body & FitPopulair bij andere klanten
  • -23%
    SupplementScore BGoed

    Perfection Protein Bar

    (947)
    12 × 50 g · 16 g eiwit per reep
    €19,12€24,99
    €1,59 / stuk
    met code SPORTPOEDER bij Body & Fit
  • -23%
    SupplementScore BGoed

    High Fibre Protein Bar

    (1433)
    12 × 60 g · 16 g eiwit per reep
    €19,12€24,99
    €1,59 / stuk
    met code SPORTPOEDER bij Body & Fit
  • -10%
    Score volgt

    Smart Crunchy Wafels 12x40g

    (204)
    12 × 40 g
    €17,10€18,99
    €1,43 / stuk
    met code SPORTPOEDER bij Body & Fit
  • -10%
    Score volgt

    Smart Popcorn Sweet & Salty

    (533)
    24 g
    €1,80€1,99
    €7,50 / 100 g
    met code SPORTPOEDER bij Body & Fit
  • -10%
    Score volgt

    Smart Break

    (180)
    25 g
    €5,40€5,99
    €21,60 / 100 g
    met code SPORTPOEDER bij Body & Fit
  • -10%
    Score volgt

    Omega-3, Chia- & Lijnzaad Mix

    (89)
    396 g
    €7,20€7,99
    €1,82 / 100 g
    met code SPORTPOEDER bij Body & Fit
Alles van Body & Fit
€23,40€52,00 / 100 g
Bestel bij Body & Fit