Home

Oktober deals 2026

Elke maand nieuwe acties van de grote merken, altijd met code. Shop per categorie, of bekijk hieronder de acties per merk.

  • 124producten in de aanbieding
  • tot 68%korting
  • 4acties met een eigen pagina
  • SPORTPOEDERde code, zit al op de link

Shop de deals per categorie

Alles wat nu in de aanbieding is, per soort. Kies een categorie en zie alle deals, met de code erbij.

Vitamines in de aanbieding

Bekijk alle 19
-62%
Score volgt

Biotin Complex

120 tabletten
€4,99€12,99
€0,042 / stuk
bij Bodylab
-52%
Score volgt

ZMA Zink-Magnesium-Vitamin B6

(74)
360 capsules
€16,00€32,99
€0,044 / stuk
bij Bodylab
-46%
Score volgt

Multivitamin Gummies

(1)
30 stuks
€5,93€10,99
€0,20 / stuk
met code SPORTPOEDER bij Myprotein
-43%
Score volgt

Zwangerschapsondersteuning Capsules

60 capsules
€6,29€10,99
€0,10 / stuk
met code SPORTPOEDER bij Myprotein
-32%
Score volgt

Magnesium

60 tabletten
€12,99€18,99
€0,22 / stuk
bij Fit Piggy
-30%
Score volgt

Vitamine D3

60 tabletten
€13,99€19,99
€0,23 / stuk
bij Fit Piggy
-32%
Score volgt

Pure Krill Oil

(43)
60 capsules
€13,50€19,99
€0,23 / stuk
met code SPORTPOEDER bij Body & Fit

Gezondheid in de aanbieding

Bekijk alle 17
-82%
Score volgt

Hyaluronzuurtabletten

30 tabletten
€4,49€24,99
€0,15 / stuk
met code SPORTPOEDER bij Myprotein
-50%
Score volgt

Ashwagandha Magnesium Zinc Vitamin B6

(64)
360 capsules
€28,50€56,99
€0,079 / stuk
bij Bodylab
-53%
Score volgt

Haren, Huid en Nagelgummy’s

(1)
30 porties
€11,69€24,99
€0,39 / portie
met code SPORTPOEDER bij Myprotein
-46%
Score volgt

Anti Stress

(2)
120 capsules
€12,99€23,99
€0,11 / stuk
bij Bodylab
Tijdelijk niet leverbaar
Score volgt

Sleep without Melatonin

(50)
288 g
€17,94€29,90
€6,23 / 100 g
bij ESN
-40%
Score volgt

Melatonin Sleep Aid

(91)
90 tabletten
€5,99€9,99
€0,067 / stuk
bij ESN
-43%
Score volgt

Tanning Tabletten

(1)
30 capsules
€6,29€10,99
€0,21 / stuk
met code SPORTPOEDER bij Myprotein
-40%
Score volgt

Collagen

(2)
30 capsules
€3,59€5,99
€0,12 / stuk
met code SPORTPOEDER bij Myprotein
-25%
Score volgt

Greens Groenemorgen

(3)
100 g
€14,99€19,99
€14,99 / 100 g
bij Holland & Barrett

Repen en snacks in de aanbieding

Bekijk alle 15
-42%
Score volgt

Eat Clean Protein Bar

(290)
780 g · 19,5 g eiwit per reep
€18,00€30,99
€1,50 / stuk
bij Bodylab
-38%
Score volgt

Peanut Rockies

(30)
150 g
€2,49€3,99
€1,66 / 100 g
bij Bodylab
-30%
Score volgt

BAR30 Rice Bar

44 g
€1,39€1,99
€3,16 / 100 g
bij Holland & Barrett
-32%
Score volgt

Protein Oat Bar

(27)
€15,19€22,49
met code SPORTPOEDER bij Body & Fit
-32%
Score volgt

Protein Bar

(11)
45 g · 7 g eiwit per reep
€13,50€19,99
€30,00 / 100 g
met code SPORTPOEDER bij Body & Fit
-25%
Score volgt

Crunch Protein Bar

(12)
65 g · 20 g eiwit per reep
€2,24€2,99
€3,45 / 100 g
bij Holland & Barrett
-25%
Score volgt

Protein Bar Chocolate

(2)
59 g · 18 g eiwit per reep
€2,21€2,95
€3,75 / 100 g
bij Holland & Barrett
-32%
Score volgt

Bar

(147)
18 × 35 g
€10,80€15,99
€0,60 / stuk
met code SPORTPOEDER bij Body & Fit
-32%
Score volgt

Protein Oat Bar

(27)
16 × 50 g
€15,19€22,49
€0,95 / stuk
met code SPORTPOEDER bij Body & Fit

Drinks in de aanbieding

Bekijk alle 14
-60%
Score volgt

Hydrate Elektrolytenpoeder

(331)
250 g
€11,59€28,99
€4,64 / 100 g
bij Holland & Barrett
-60%
Score volgt

Elektrolyten

(2)
15 stuks
€7,99€19,99
€0,53 / stuk
bij Holland & Barrett
-55%
Score volgt

Biologisch Matcha Poeder

(96)
300 g
€6,75€14,99
€2,25 / 100 g
met code SPORTPOEDER bij Body & Fit
-50%
Score volgt

Hydration Gemengde Bessen 15 sticks

(2)
15 sticks
€17,24€34,49
€1,15 / stuk
bij Holland & Barrett
-50%
NUUN Score volgt

Sport Met Elektrolyten

(13)
10 tabletten
€3,99€7,99
€0,40 / stuk
bij Holland & Barrett
-46%
Score volgt

Nocco BCAA Drink

(127)
250 ml
€1,08€1,99
€0,43 / 100 ml
met code SPORTPOEDER bij Body & Fit
-46%
Score volgt

Protein ijskoffie

(79)
750 g
€14,85€27,50
≈ €0,59 / portie
met code SPORTPOEDER bij KOSSO
-40%
Score volgt

Nocco Drink 12x250ml

(17)
12 × 250 ml
€9,00€14,99
€0,75 / stuk
met code SPORTPOEDER bij Body & Fit
-27%
Score volgt

Daily Basic Powder

(1)
880 g
€24,00€32,99
€2,73 / 100 g
bij Bodylab
-25%
Score volgt

Protein Water

350 ml
€2,24€2,99
€0,64 / 100 ml
bij Holland & Barrett

Pre-workout in de aanbieding

Bekijk alle 12
-55%
Score volgt

Pre-workout Shot

(16)
60 ml
€1,35€2,99
met code SPORTPOEDER bij Body & Fit
-40%
Score volgt

Meta X-Treme

(27)
300 g
€23,94€39,90
≈ €1,44 / portie
bij ESN
-33%
Score volgt

Pump Capsules

(17684)
30 stuks
€3,99€5,99
€0,13 / stuk
bij Clean Nutrition
-32%
Score volgt

De Lord 'Buffel Workout'

(17684)
500 g
€30,59€44,99
≈ €1,10 / portie
bij Clean Nutrition
-31%
Score volgt

Betaïne Anhydraat

(17684)
100 g
€8,99€12,99
≈ €1,62 / portie
bij Clean Nutrition
-30%
Score volgt

Alpha Storm OXYSTORM® Pre Workout

(37)
500 g
€21,00€29,99
≈ €0,76 / portie
bij Bodylab
-26%
Score volgt

Pre Workout Alpha Mode Cola

(2)
608 g
€26,00€34,99
≈ €0,77 / portie
bij Bodylab
-25%
Score volgt

Gold Standard Pre-Workout

(1)
330 g
€22,49€29,99
≈ €1,23 / portie
bij Holland & Barrett
-25%
Score volgt

Platinum Pump Pre-Workout

(4)
380 g
€26,24€34,99
≈ €1,24 / portie
bij Holland & Barrett
-35%
SupplementScore BGoed

Primal High-Stim Pre

(2141)
400 g
€29,25€44,99
€1,33 / portie
met code SPORTPOEDER bij Big Buffalo

Eten en ontbijt in de aanbieding

Bekijk alle 11
-68%
Score volgt

Pistachio White Chocolate Spread

(2)
500 g
€9,99€30,99
€2,00 / 100 g
bij Bodylab
-53%
Score volgt

Instant Oats coarse

(79)
2 kg
€7,99€16,90
€0,40 / 100 g
bij Bodylab
-33%
Score volgt

Protein Pops

(152)
31 g
€5,06€7,50
€5,06 / portie
met code SPORTPOEDER bij KOSSO

Acties van de merken

De acties van deze maand, met de code. Alles wat nu in de sale is, bij elke winkel, staat op Lopende sales.

Sales met een eigen pagina

Alle producten van de actie bij elkaar, met de code en hoe het werkt.

Meer acties deze maand

De andere codes van de merken, met de producten waar ze op gelden.

Kortingscodes van vandaag

Alle kortingscodes

De oktober deals lopen tot en met de laatste dag van de maand, tenzij een merk eerder stopt. Prijzen en codes worden elke dag gecheckt.