Optimum Nutrition

Crunch Protein Bar

Inhoud

€2,24€2,99-25%
€3,45 / 100 g
Op voorraad

Je betaalt bij Holland & Barrett, niet bij ons; wij krijgen een commissie. Dat verandert de prijs en de score niet.

Zo staat hij tegenover de rest alle eiwitrepen

PrijsverloopNu op het laagste punt van de afgelopen 58 dagen
Laagste€2,248 sep
Gemiddeld€2,6758 dagen
Hoogste€2,995 aug

Eigen meting: wij volgen deze prijs dagelijks sinds 5 augustus 2026. Laagste prijs per dag, inclusief actieprijs, zonder code.

Score volgt
Nog geen SupplementScore Dit product staat op de lijst. De letter komt hier zodra het etiket is nagekeken volgens de scorekaart van deze categorie.

Zo werkt de SupplementScore

Vergelijkbaar, andere merkenZelfde soort: eiwitrepen. Op SupplementScore en prijs per 100 g.
  • -23%
    SupplementScore BGoed

    Perfection Protein Bar

    (947)
    12 × 50 g · 16 g eiwit per reep
    €19,12€24,99
    €1,59 / stuk
    met code SPORTPOEDER bij Body & Fit
  • -10%
    SupplementScore BGoed

    Protein Bar

    (557)
    12 stuks
    €22,50€25,00
    €1,88 / stuk
    met code SPORTPOEDER bij UPFRONT
  • -28%
    SupplementScore BGoed

    Protein Bars

    (799)
    12 × 55 g · 20 g eiwit per reep
    €22,53€31,29
    €1,88 / stuk
    met code SPORTPOEDER bij Body & Fit
Alle eiwitrepen vergelijken
Optimum Nutrition
Meer van Optimum NutritionPopulair bij andere klanten
  • -10%
    Score volgt

    Nutty

    (5)
    20 g eiwit per reep
    €2,61€2,89
    met code SPORTPOEDER bij Body & Fit
  • -10%
    Score volgt

    Crunch eiwitreep

    (14)
    20 g eiwit per reep
    €2,61€2,89
    met code SPORTPOEDER bij Body & Fit
  • -25%
    Score volgt

    Protein Bar Chocolate

    (2)
    59 g · 18 g eiwit per reep
    €2,21€2,95
    €3,75 / 100 g
    bij Holland & Barrett
  • -10%
    Score volgt

    Chocolate Sweet Coconut Protein Bar Optimum

    (13)
    18 g eiwit per reep
    €2,70€2,99
    met code SPORTPOEDER bij Body & Fit
  • -25%
    Score volgt

    Protein Bar Nutty

    (8)
    55 g · 20 g eiwit per reep
    €2,24€2,99
    €4,07 / 100 g
    bij Holland & Barrett
  • -10%
    Score volgt

    Chocolate Brownie Crunch

    (13)
    20 g eiwit per reep
    €2,70€2,99
    met code SPORTPOEDER bij Body & Fit
Alles van Optimum Nutrition
€2,24€3,45 / 100 g
Bestel bij Holland & Barrett