Upfront

Ceremoniële Matcha

Inhoud

Smaak 1 smaak in 60 g

€26,10€29,00-10%
€43,50 / 100 gmet code SPORTPOEDER
Op voorraad

Code zit al op de link. Je betaalt bij UPFRONT, niet bij ons; wij krijgen een commissie. Dat verandert de prijs en de score niet.

Zo staat hij tegenover de rest alle drinks

Dit productUpfront€43,50per 100 gscore volgt-10%
Goedkoopst per 100 gHolland & Barrett€1,11per 100 gscore volgt-55%
PrijsverloopNu op het laagste punt van de afgelopen 59 dagen
Laagste€29,005 aug
Gemiddeld€29,0059 dagen
Hoogste€29,005 aug

Eigen meting: wij volgen deze prijs dagelijks sinds 5 augustus 2026. Laagste prijs per dag, inclusief actieprijs, zonder code.

Vergelijkbaar, andere merkenZelfde soort: drinks. Op SupplementScore en prijs per 100 g.
  • -10%
    Score volgt

    Olimp Iso Plus

    (24)
    1,51 kg
    €21,33€23,69
    €1,42 / 100 g
    met code SPORTPOEDER bij Body & Fit
  • -10%
    Score volgt

    Original

    (13)
    6 L
    €17,87€19,85
    €1,49 / blik
    met code SPORTPOEDER bij KOSSO
  • -10%
    Score volgt

    GO Electrolyte

    (7)
    1,6 kg
    €24,30€26,99
    €1,52 / 100 g
    met code SPORTPOEDER bij Body & Fit
Alle drinks vergelijken
Upfront
Meer van UpfrontPopulair bij andere klanten
  • -10%
    Score volgt

    Electrolytes Grapefruit

    (1514)
    10 stuks
    €8,10€9,00
    €0,81 / stuk
    met code SPORTPOEDER bij UPFRONT
  • -10%
    Score volgt

    Electrolytes

    (88)
    30 zakjes
    €19,80€22,00
    €0,66 / stuk
    met code SPORTPOEDER bij UPFRONT
  • -10%
    Score volgt

    Electrolytes RTD

    €6,75€7,50
    met code SPORTPOEDER bij UPFRONT
  • -10%
    Score volgt

    Caffeine Drink

    (41)
    €4,05€4,50
    met code SPORTPOEDER bij UPFRONT
  • -10%
    Score volgt

    ISO Drink

    (538)
    400 g
    €9,90€11,00
    €2,48 / 100 g
    met code SPORTPOEDER bij UPFRONT
  • -10%
    SupplementScore AUitstekend

    Whey Isolaat

    (32)
    700 g
    €35,10€39,00
    ≈ €1,50 / portie
    met code SPORTPOEDER bij UPFRONT
Alles van Upfront
€26,10€43,50 / 100 g
Bestel bij UPFRONT