STYRKR

MIX+ Elektrolyten en Koolhydraten Blood

Inhoud

€21,99
€3,96 / 100 g
Op voorraad

Je betaalt bij Holland & Barrett, niet bij ons; wij krijgen een commissie. Dat verandert de prijs en de score niet.

Zo staat hij tegenover de rest alle hydratatie

Dit productSTYRKR€3,96per 100 gscore volgt
Goedkoopst per 100 gXXL Nutrition€3,17per 100 gscore volgt
PrijsverloopNu op het laagste punt van de afgelopen 59 dagen
Laagste€21,995 aug
Gemiddeld€21,9959 dagen
Hoogste€21,995 aug

Eigen meting: wij volgen deze prijs dagelijks sinds 5 augustus 2026. Laagste prijs per dag, inclusief actieprijs, zonder code.

Vergelijkbaar, andere merkenZelfde soort: hydratatie. Op SupplementScore en prijs per 100 g.
  • Tijdelijk niet leverbaar
    Score volgt

    HydroCharge

    (5)
    500 ml
    €1,48€1,65
    €0,30 / 100 ml
    met code SPORTPOEDER bij ESN
  • Score volgt

    Science in Sport Hydro+ Electrolyte Drink Mix

    (2)
    6 × 4,1 g
    €9,99
    €1,67 / stuk
    bij Holland & Barrett
  • Score volgt

    O.R.S. (Oral Rehydration Salts)

    600 g
    €18,99
    €3,17 / 100 g
    bij XXL Nutrition
Alle hydratatie vergelijken
STYRKR
Meer van STYRKRPopulair bij andere klanten
  • Score volgt

    MIX+ Elektrolyten en Koolhydraten Pink Grapefruit

    555 g
    €21,99
    €3,96 / 100 g
    bij Holland & Barrett
  • Score volgt

    SLT07 Hypotonic Electrolyte Drink Mild

    (16)
    12 tabletten
    €11,49
    €0,96 / stuk
    bij Holland & Barrett
  • Score volgt

    SLT07 Hypotonic Electrolyte Drink Mild Citrus – 12 bruistabletten

    (16)
    12 tabletten
    €11,49
    €0,96 / stuk
    bij Holland & Barrett
Alles van STYRKR
€21,99€3,96 / 100 g
Bestel bij Holland & Barrett