Inhoud

Smaak 4 smaken in 355 g, prijs verschilt per smaak

€3,14€3,49-10%
€0,88 / 100 gmet code SPORTPOEDER
Op voorraad

Code zit al op de link. Je betaalt bij Prozis, niet bij ons; wij krijgen een commissie. Dat verandert de prijs en de score niet.

PrijsverloopNu op het laagste punt van de afgelopen 35 dagen
Laagste€3,4929 aug
Gemiddeld€3,4935 dagen
Hoogste€3,4929 aug

Eigen meting: wij volgen deze prijs dagelijks sinds 29 augustus 2026. Laagste prijs per dag, inclusief actieprijs, zonder code.

Vergelijkbaar, andere merkenZelfde soort: sauzen & smaakmakers. Op SupplementScore en prijs per 100 g.
  • -10%
    Score volgt

    Rauwe Honing

    (696)
    350 g
    €4,50€5,00
    €1,29 / 100 g
    met code SPORTPOEDER bij UPFRONT
  • -10%
    2BSLIM SAUZEN Score volgt

    2BSlim Spicy Knoflook saus

    250 ml
    €3,60€3,99
    €1,44 / 100 ml
    met code SPORTPOEDER bij Body & Fit
  • -44%
    Score volgt

    ZERO Barista Sirup Bomb Box

    (1500)
    325 g
    €9,99€17,99
    €2,00 / stuk
    bij Bodylab
Alle sauzen & smaakmakers vergelijken
Prozis
Meer van ProzisPopulair bij andere klanten
  • -10%
    Score volgt

    Whey Choco Butter Bonbon

    (17185)
    400 g
    €8,09€8,99
    ≈ €0,61 / portie
    met code SPORTPOEDER bij Prozis
  • -10%
    Score volgt

    High Protein Cornflakes Choco Duo

    (974)
    175 g
    €3,41€3,79
    ≈ €0,58 / portie
    met code SPORTPOEDER bij Prozis
  • -10%
    Score volgt

    Instant volkoren haver wei

    (28917)
    1 kg
    €4,94€5,49
    €0,49 / 100 g
    met code SPORTPOEDER bij Prozis
  • -10%
    Score volgt

    Zero currysaus

    (2164)
    355 g
    €2,69€2,99
    €0,76 / 100 g
    met code SPORTPOEDER bij Prozis
  • -10%
    Score volgt

    Instant eiwitpannenkoek

    (2843)
    1 kg
    €17,99€19,99
    €1,80 / 100 g
    met code SPORTPOEDER bij Prozis
  • -10%
    Score volgt

    Zero Chipotle Ranch

    (1485)
    355 g
    €2,69€2,99
    €0,76 / 100 g
    met code SPORTPOEDER bij Prozis
Alles van Prozis
€3,14€0,88 / 100 g
Bestel bij Prozis