Wat is de goedkoopste pre-workout in Nederland?
Laatst getest op 4 augustus 2026 door de redactie (doseer-ondergrenzen getoetst aan de wetenschappelijke bronnen onderaan)
Gemeten 29 september · 66 pre-workouts · 11 winkels
Myprotein Pre-Workout Blend: €0,27 per portie, de goedkoopste pre-workout van Nederland vandaag.
-
Prijs
€0,27 per portie van 10 g · €11,69 per pot van 440 g, korting verrekend
-
Meting
66 pre-workouts bij 11 winkels, elke dag opnieuw gemeten · alleen poeders
-
Code
bij onze partners al verrekendSPORTPOEDER
Gecheckt op 30 september 2026
Myprotein Pre-Workout Blend is vandaag de goedkoopste: €0,27 per portie.
-
Prijs
€0,27 per portie · €11,69 per pot, korting verrekend
-
Code
plak bij het afrekenenSPORTPOEDER
De lijst hieronder is live en op prijs per portie gesorteerd, met de actuele korting al verrekend. Let op dat goedkoop niet hetzelfde is als goed gedoseerd: de werkzame doseringen zijn 150-300 mg cafeïne per scoop (de ISSN hanteert 3-6 mg per kilo lichaamsgewicht, bron 1 onderaan), minimaal 6 gram L-citrulline voor pump, en 3,2 tot 6,4 gram beta-alanine per dag — die laatste werkt alleen bij dagelijkse inname (bron 2). Zit een pre-workout daar ver onder, dan is hij goedkoop omdat er weinig in zit.
Niet alleen op prijs kiezen? Bekijk de beste pre-workout volgens de artsen Elke stim-pre-workout met SupplementScore: cafeïne en citrulline per scoop, de reden achter de letter en de prijs. Bekijk de beste pre-workoutDe goedkoopste pre-workout op een rij
Live geprijsd, korting verrekend · laatst bijgewerkt 30 september 2026
Myprotein
Pre-Workout Blend
met code SPORTPOEDER
€11,69 · 440 g €15,00
37 smaken beschikbaar
Holland & Barrett
Premium Pump Pre-Workout
€11,99 · 300 g
15 smaken beschikbaar
Bodylab
Alpha Storm OXYSTORM® Pre-Workout Blood
€21,00 · 500 g €29,99
11 smaken beschikbaar
De prijzen en volgorde hierboven werken automatisch bij zodra een merk z'n prijs aanpast of er een nieuwe deal live komt. Je leest dus altijd de actuele stand, niet een momentopname van maanden geleden.
Alle pre-workouts op prijs per portie
| # | Product | Prijs | Prijs per portie | Beoordeling | Laatst gemeten |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Myprotein Pre-Workout Blend · 37 smaken | €12,99 (-13%) · 440 g | ≈ €0,27 / portie €26,60 / kg | 4,0/5 (27) | |
| 2 | Holland & Barrett Premium Pump Pre-Workout · 15 smaken | €11,99 · 300 g | ≈ €0,40 / portie €40,00 / kg | 3,8/5 (10) | |
| 3 | Bodylab Alpha Storm OXYSTORM® Pre-Workout Blood · 11 smaken | €21,00 (-30%) · 500 g | ≈ €0,42 / portie €42,00 / kg | 4,9/5 (37) | |
| 4 | Huge Supplements Wrecked Pre-Workout · 35 smaken | €44,95 · 870 g | ≈ €0,47 / portie €46,50 / kg | 4,7/5 (482) | |
| 5 | ESN Crank Pump Pro 2.0 Blue · 11 smaken | €23,94 (-40%) · 450 g | ≈ €0,53 / portie €53,20 / kg | 4,1/5 (296) |
Prijzen gecheckt op 30 september 2026 — kortingen zijn al verrekend in de prijs per eenheid. ≈ = berekend met de standaardportie van de categorie (bv. 30 g eiwit, 5 g creatine).
Welke doseringen moet een pre-workout minimaal hebben?
| Ingrediënt | Werkzame dosering | Waarvoor |
|---|---|---|
| Cafeïne | 150-300 mg per scoop (de ISSN hanteert 3-6 mg per kilo lichaamsgewicht, bron 1). | Energie en focus tijdens de training. |
| L-citrulline | Minimaal 6 gram per portie. | Pump en doorbloeding. |
| Beta-alanine | 3,2 tot 6,4 gram per dag — werkt alleen bij dagelijkse inname (bron 2). | Zuurbuffer bij herhaalde intensieve sets. |
Waar moet je op letten?
Een lage prijs per pot zegt weinig, want potten verschillen in gewicht en het aantal scheppen. Reken daarom per portie, zoals in de lijst hierboven. Draai daarna de pot om en check de doseringen: 150-300 mg cafeïne per scoop, minimaal 6 gram L-citrulline voor pump, en beta-alanine (3 gram of meer) werkt alleen als je het dagelijks neemt. Zit een ingrediënt er ver onder, dan is de pre-workout goedkoop omdat er weinig in zit. Vermijd mixen zonder doseringen per ingrediënt (proprietary blends). Train je 's avonds, kies dan een stim-free variant.
Veelgestelde vragen
Wat is de goedkoopste pre-workout?
Wat kost een portie pre-workout bij elke winkel?
| # | Product | Prijs | Prijs per portie | Beoordeling | Laatst gemeten |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Myprotein Pre-Workout Blend · 37 smaken | €12,99 (-13%) · 440 g | ≈ €0,27 / portie €26,60 / kg | 4,0/5 (27) | |
| 2 | Holland & Barrett Premium Pump Pre-Workout · 15 smaken | €11,99 · 300 g | ≈ €0,40 / portie €40,00 / kg | 3,8/5 (10) | |
| 3 | Bodylab Alpha Storm OXYSTORM® Pre-Workout Blood · 11 smaken | €21,00 (-30%) · 500 g | ≈ €0,42 / portie €42,00 / kg | 4,9/5 (37) | |
| 4 | Huge Supplements Wrecked Pre-Workout · 35 smaken | €44,95 · 870 g | ≈ €0,47 / portie €46,50 / kg | 4,7/5 (482) | |
| 5 | ESN Crank Pump Pro 2.0 Blue · 11 smaken | €23,94 (-40%) · 450 g | ≈ €0,53 / portie €53,20 / kg | 4,1/5 (296) |
Prijzen gecheckt op 30 september 2026 — kortingen zijn al verrekend in de prijs per eenheid. ≈ = berekend met de standaardportie van de categorie (bv. 30 g eiwit, 5 g creatine).