Holland & Barrett

Elektrolyten

Inhoud

€19,99
€1,33 / stuk
Op voorraad

Je betaalt bij Holland & Barrett, niet bij ons; wij krijgen een commissie. Dat verandert de prijs en de score niet.

Zo staat hij tegenover de rest alle electrolyten

Dit productHolland & Barrett€1,33per stukscore volgt
Goedkoopst per stukMyprotein€0,06per stukscore volgt-17%
PrijsverloopNu op het laagste punt van de afgelopen 59 dagen
Laagste€19,995 aug
Gemiddeld€19,9959 dagen
Hoogste€19,995 aug

Eigen meting: wij volgen deze prijs dagelijks sinds 5 augustus 2026. Laagste prijs per dag, inclusief actieprijs, zonder code.

Vergelijkbaar, andere merkenZelfde soort: electrolyten. Op SupplementScore en prijs per stuk.
  • -17%
    Score volgt

    Electrolyte Plus Tabletten

    180 tabletten
    €10,79€12,99
    €0,060 / stuk
    met code SPORTPOEDER bij Myprotein
  • -15%
    Score volgt

    Electrolytes

    (4)
    6 × 20 tabletten
    €11,90€13,99
    €0,099 / stuk
    bij Bodylab
  • -50%
    NUUN Score volgt

    Sport Met Elektrolyten

    (13)
    10 tabletten
    €3,99€7,99
    €0,40 / stuk
    bij Holland & Barrett
Alle electrolyten vergelijken
Holland & Barrett
Meer van Holland & BarrettPopulair bij andere klanten
  • Score volgt

    Biologisch Rode Bietensap

    (51)
    750 ml
    €7,19
    €0,96 / 100 ml
    bij Holland & Barrett
  • -60%
    Score volgt

    Elektrolyten

    (2)
    15 stuks
    €7,99€19,99
    €0,53 / stuk
    bij Holland & Barrett
  • -60%
    Score volgt

    Hydrate Elektrolytenpoeder

    (331)
    250 g
    €11,59€28,99
    €4,64 / 100 g
    bij Holland & Barrett
  • Score volgt

    Isotonic Sports Drink Elderberry

    (8)
    1,05 kg
    €25,99
    €2,48 / 100 g
    bij Holland & Barrett
  • Score volgt

    Hydrate Elektrolytenpoeder Citroensmaak – 14 sticks

    (331)
    14 sticks
    €14,99
    €1,07 / stuk
    bij Holland & Barrett
  • Score volgt

    Hydrate Elektrolytenpoeder Citroensmaak – 30 sticks

    (331)
    30 sticks
    €24,99
    €0,83 / stuk
    bij Holland & Barrett
Alles van Holland & Barrett
€19,99€1,33 / stuk
Bestel bij Holland & Barrett