Eiwitrepen aanbiedingen: de 20 lekkerste vergeleken

Bijgewerkt op 2 oktober 2026 Onafhankelijk vergeleken

Een eiwitreep is de makkelijkste eiwitsnack voor onderweg. Maar smaak en prijs verschillen enorm. We zetten de best beoordeelde eiwitrepen op een rij, met de actuele prijs erbij.

De lekkerste eiwitrepen op een rij

Live geprijsd, korting verrekend · laatst bijgewerkt 2 oktober 2026

Alle snacks vergelijken
Beste smaak
-10%
Score volgt

1 Vitamin Protein Bar

(11)
20 g eiwit per reep
€30,60€33,99
met code SPORTPOEDER bij Body & Fit

59 smaken beschikbaar

-25%
Score volgt

2 Protein Bar Chocolate

(2)
59 g · 18 g eiwit per reep
€2,21€2,95
€3,75 / 100 g
bij Holland & Barrett

6 smaken beschikbaar

-37%
Score volgt

3 Soft Protein Bar

(2)
600 g · 14 g eiwit per reep
€11,88€18,99
€0,99 / stuk
bij Bodylab

22 smaken beschikbaar

-10%
SupplementScore BGoed

4 Eiwitreep

(557)
12 stuks
€22,50€25,00
€1,88 / stuk
met code SPORTPOEDER bij UPFRONT

11 smaken beschikbaar

-10%
SupplementScore BGoed

5 MyProtein 6-Layer Protein Bar

(5)
€2,69€2,99
met code SPORTPOEDER bij Myprotein

22 smaken beschikbaar

De prijzen en volgorde hierboven werken automatisch bij zodra een merk z'n prijs aanpast of er een nieuwe deal live komt. Je leest dus altijd de actuele stand, niet een momentopname van maanden geleden.

Waar moet je op letten?

Kijk naar de hoeveelheid eiwit per reep en het aantal calorieën. Sommige repen zijn vooral lekker maar weinig "high protein"; andere leveren twintig gram eiwit of meer per reep.

Veelgestelde vragen

Welke eiwitreep is het lekkerst?

Smaak is persoonlijk, maar bovenaan deze lijst staan de best beoordeelde repen op basis van reviews. Een veilige keuze om mee te beginnen.

Zijn eiwitrepen gezond?

Als snack prima, zeker als eiwitrijk alternatief voor een gewone reep. Let wel op de suiker- en caloriewaarden als je op je gewicht let.

Hoeveel eiwit zit er in een eiwitreep?

Dat verschilt per merk, grofweg tussen de tien en twintig gram per reep. Op het etiket zie je het precieze gehalte.