Prozis

Instant eiwitpannenkoek

Inhoud 3 maten

Smaak 6 smaken in 1 kg, prijs verschilt per smaak

Nog 1 smaak in andere maten

€17,99€19,99-10%
€1,80 / 100 gmet code SPORTPOEDER
Op voorraad

Code zit al op de link. Je betaalt bij Prozis, niet bij ons; wij krijgen een commissie. Dat verandert de prijs en de score niet.

Zo staat hij tegenover de rest alle oats & ontbijt

Dit productProzis€1,80per 100 gscore volgt-10%
Goedkoopst per 100 gBody & Fit€0,32per 100 gscore volgt-21%
PrijsverloopNu op het laagste punt van de afgelopen 22 dagen
Laagste€19,9911 sep
Gemiddeld€19,9922 dagen
Hoogste€19,9911 sep

Eigen meting: wij volgen deze prijs dagelijks sinds 11 september 2026. Laagste prijs per dag, inclusief actieprijs, zonder code.

Vergelijkbaar, andere merkenZelfde soort: oats & ontbijt. Op SupplementScore en prijs per 100 g.
  • -41%
    Score volgt

    Instant Maize Pudding

    (5159)
    1,5 kg
    €9,99€16,90
    €0,67 / 100 g
    bij Bodylab
  • -10%
    Score volgt

    Designer Rijstpudding

    (1620)
    3 kg
    €29,61€32,90
    €0,99 / 100 g
    met code SPORTPOEDER bij ESN
  • -10%
    Score volgt

    Creamy Rice

    (19)
    1,1 kg
    €13,46€14,95
    €1,22 / 100 g
    met code SPORTPOEDER bij Huge Supplements
Alle oats & ontbijt vergelijken
Prozis
Meer van ProzisPopulair bij andere klanten
  • -10%
    Score volgt

    Whey Choco Butter Bonbon

    (17185)
    400 g
    €8,09€8,99
    ≈ €0,61 / portie
    met code SPORTPOEDER bij Prozis
  • -10%
    Score volgt

    High Protein Cornflakes Choco Duo

    (974)
    175 g
    €3,41€3,79
    ≈ €0,58 / portie
    met code SPORTPOEDER bij Prozis
  • -10%
    Score volgt

    Instant volkoren haver wei

    (28917)
    1 kg
    €4,94€5,49
    €0,49 / 100 g
    met code SPORTPOEDER bij Prozis
  • -10%
    Score volgt

    Zero currysaus

    (2164)
    355 g
    €2,69€2,99
    €0,76 / 100 g
    met code SPORTPOEDER bij Prozis
  • -10%
    Score volgt

    Zero Chipotle Ranch

    (1485)
    355 g
    €2,69€2,99
    €0,76 / 100 g
    met code SPORTPOEDER bij Prozis
  • -10%
    Score volgt

    Zero

    (13993)
    355 g
    €2,69€2,99
    €0,76 / 100 g
    met code SPORTPOEDER bij Prozis
Alles van Prozis
€17,99€1,80 / 100 g
Bestel bij Prozis